کد خبر: ۵۹۷۸۷
 

رئیس شبکه دامپزشکی شهربابک گفت: امنیت اقتصادی و غذایی جامعه در هر شرایطی، به ویژه بحران شیوع کرونا یکی از اولویت‌های اصلی دامپزشکی است .

به گزارش حکیم مهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «مجید اسدی» با اشاره به اینکه ما باید به سمتی برویم که شعار  پیشگیری  بهتر از درمان را به صورت عینی تحقق ببخشیم، گفت:  اگر به دنبال سلامت و بهداشت جامعه هستیم، باید جایگاه پیشگیری را تقویت کنیم.

او فعالیت دامپزشکان را مصداق اعتبار جهادی  وزارت جهاد کشاورزی  عنوان کرد و افزود: به جرات می‌توانم بگویم دامپزشکان و فعالان عرصه دامپزشکی، سربازان گمنام و بی سنگر نظام اسلامی در جنگ نرم و برای مقابله با تهدیدات زیستی و بیوتروریسم هستند.

اسدی با اشاره به اینکه مسئولیت امنیت اقتصادی و غذایی جامعه در هر شرایطی به ویژه بحران  شیوع کرونا  یکی از اولویت‌های اصلی دامپزشکی است، بیان کرد: ما دامپزشکان، آماده فداکاری و جان فشانی در راه اعتلای سلامت مردم ایران هستیم.

او به سختی‌های حرفه دامپزشکی اشاره کرد و گفت: جایی که حتی حضور با خودرو امکان پذیر نیست، دامپزشکان با تحمل سختی‌های فراوان برای پیگیری مشکلات مردم و سلامت دام به این مناطق می‌روند.

مجید اسدی بیان کرد: فعالیت‌های دامپزشکی منجر به سلامت بیشتر جامعه و به تبع آن کاهش بیماری‌های دامی می شود.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه