کد خبر: ۶۰۰۴۵
تعداد نظرات: ۲ نظر

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در دیدار با نماینده ارامنه اصفهان و جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی مسائل جامعه ارامنه ایران در حیطه دامپزشکی و همچنین ایجاد ارتباط اقتصادی ارامنه کشور با ارامنه کشور ارمنستان جهت صادرات ماهی قزل‌آلا را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط‌ عمومی سازمان دامپزشکی کشور، «دکتر علی‌صفر ماکنعلی» رئیس این سازمان و «روبرت بگلریان» Ռոբերտ Բեգլարյան نماینده دوره‌های هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی که هم‌اکنون نیز به عنوان نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ارامنه اصفهان و جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی وارد خانه ملت شده است؛ مسائل دامپزشکی در حوزه ارامنه کشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

بنابراین گزارش، در این دیدار که مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور، معاونان این سازمان و مدیرکل حوزه ریاست سازمان دامپزشکی کشور نیز حضور داشتند؛ مسائل جامعه ارامنه در حیطه دامپزشکی مطرح و بررسی شد و مقرر گردید تا نسبت به پیگیری آنها اقدام لازم صورت گیرد.

لازم به ذکر است یکی از موارد مطروحه در این جلسه در خصوص صادرات ماهی قزل‌آلا و ارتباط اقتصادی ارامنه کشورمان با کشور ارمنستان بود که در مورد آن نیز تبادل نظرهایی انجام شد.

روبرت بگلریان پس از انتخاب شدن به نمایندگی مجلس، به علت داشتن تجربه و مهارت در زمینه اقتصاد عضو کمیسیون مشترک بررسی لایحه مبارزه با پول‌شویی شد. او همچنین عضو هیئت رئیسه گروه دوستی پارلمانی ایران و ارمنستان است.


 
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
مسول فنی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
3
4
با نماینده آذربایجان هم صحبت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
1
1
در این شرایط خاص منطقه قفقاز این ملاقات درست نیست
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه