کد خبر: ۶۰۲۵۰

طی عملیاتی منسجم و با حضور کارشناسان شبکه دامپزشکی مشهد و تیم عملیاتی پاسگاه کاظم آباد، بیش از ۵۴ تن تخم مرغ مشکوک در انباری در حاشیه شهر، توقیف شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی، رییس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد با اعلام این خبر اظهار کرد: این اتفاق در در روز اربعین حسینی رخ داد و این تخم مرغ ها با توجه به حجم بالا بعد از کنترل مدارک بهداشتی، بازدید ارگالولپتیکی (ظاهری)، کنترل نشانه گذاری و نمونه برداری تعیین تکلیف خواهد شد.

«دکتر محمود جوادی نژاد» از کلیه شهروندان خواست در خرید تخم مرغ، حتما به تاریخ تولید و انقضای درج شده روی آن دقت نموده و از خرید تخم مرغ هایی که بیرون از یخچال نگهداری می شود اجتناب کنند.

وی، خطاب به فروشندگان نیز گفت: از خرید تخم مرغ های فاقد هویت بهداشتی و قرار دادن آن در معرض فروش برای مصرف کنندگان خودداری کنند.

وی یادآور شد کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد در صورت مشاهده هر گونه تخم مرغ فاقد هویت بهداشتی، برابر مقررات برخورد خواهند نمود.

یادآور می شود، هر ساله در مشهد، حدود 40 هزار تن تخم مرغ تحت نظارت های بهداشتی دامپزشکی تولید و روانه بازارهای مصرف می شود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه