کد خبر: ۶۲۲۹۵

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از جمع‌آوری پرنده فروشی‌های خیابان تهران خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، «احمد خیری» رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج با اشاره به دستور مقام قضایی مبنی بر جمع‌آوری واحد‌های صنفی پرنده فروشی خیابان تهران، گفت: برای تحقق این مهم جلسه‌ای با حضور نمایندگان نیروی انتظامی، اداره حفاظت محیط‌زیست، اتاق اصناف و مدیران شهرداری کرج به میزبانی این سازمان برگزار شد.

او با تأکید بر این که مشاغل ناسازگار آن دسته از مشاغلی محسوب می‌شود که در کالبد اجتماعی شهر نابسامانی ایجاد می‌کنند و به‌سلامت جسم، روح و روان شهروندان آسیب می‌رساند، افزود: به همین منظور ساماندهی مشاغل ناسازگار با محیط شهر از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری است.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت ساماندهی مشاغل در شهرک‌های صنفی، گفت: با توجه به اهمیت پیشگیری از بروز بیماری‌های مشترک حیوان و انسان، انتقال پرنده فروشی‌ها در دستور کار قرار گرفت.

خیری با اشاره به حمایت اعضای شورای شهر و بررسی و مطالعات اجرایی و همچنین مذاکرات انجام شده با کارشناسان بهداشت و دامپزشکی پرنده فروشان سطح شهر شناسایی‌شده‌اند، گفت: برای ساماندهی آن‌ها فضای مناسبی در بوستان طبیعت در نظر گرفته‌شده است که به‌زودی در محل جدید مستقر خواهند شد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه