کد خبر: ۶۳۴۹۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: به‌منظور تحقق درآمدهای غیرشهریه‌ای راه‌اندازی مجدد کلینیک دامپزشکی دام کوچک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل ضروری است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسکانیوز، «حسین کرمانیان» در دیدار «سیدمیرالله حسینی» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل نام‌گذاری سال 1400 توسط مقام معظم رهبری با عنوان سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» را رویکرد خوبی در راستای اجرای منویات ایشان در حوزه‌های پژوهش، آموزش و فرهنگی دانست و خواستار توجه جدی همکاران شد.

وی بیان کرد: کشور ایران از فرصت و ظرفیت‌های خوبی برخوردار است، مقام معظم رهبری نیز چند سالی است دغدغه تولید دارند؛ اگر در کشور تولید در جریان نباشد، رویکرد خوبی اتفاق نمی‌افتد.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: این استان دارای قابلیت فرصت‌سازی ایده‌ال و فعال‌کردن صنایع کشاورزی، دامپروری، نساجی و شیلات بوده و نقش مهمی در تحقق شعار سال 1400 دارد و می‌تواند در موضوع مهارت‌آموزی و فناوری کمک کند.

این استاد دانشگاه تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت دانشجو و تولید دانش خدمات ارزشمندی در کشور داشته و دارد و با توجه به امکانات و ظرفیت موجود، می‌توان با نگاه حمایتی از این نهاد در تولیدات محصولات علمی موفق عمل کرد.

کرمانیان با بیان مشکلات معیشتی مردم و نگاه حمایتی به استادان و کارکنان دانشگاه افزود: دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران نیروی انسانی بالقوه و بااستعدادی دارد که می‌توان با کمک آنها در موضوع درآمد غیرشهریه‌ای فعالیت کرد. در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برای رسیدن به این هدف راه‌اندازی مجدد کلینیک دامپزشکی دام کوچک ضروری است.

وی اظهار کرد: برنامه‌های کاربردی، فعالیت و عملکردهای مبثت دانشگاه برای مردم تبیین شود. در این راستا روابط عمومی‌های واحدهای دانشگاهی در نهادینه کردن دستاوردهای دانشگاه نقش مهمی دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل هم با تبریک سال نو و ارائه عملکرد علمی، آموزشی و فرهنگی این دانشگاه گفت: واحد دانشگاهی بابل در جذب دانشجوی بدون آزمون و برگزاری کلاس در فضای مجازی، کاروزی دانشجویان گروه پزشکی، دامپزشکی و برگزاری امتحانات پایان ترم در سال گذشته موفق عمل کرد.

سیدمیرالله حسینی بیان کرد: با برنامه‌ریزی اصولی و کارآمدی در نخسین روز کاری سال 1400 با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و همکاری معاونان، کارکنان و مدیران برای شکوفایی و پیشروبودن در امر مهم آموزش و پژوهش کاربردی و پشتیبانی از اعضای هیئت علمی و کارکنان و تقویت بنیه علمی رفاه حال دانشجویان گام برمی‌داریم.

کرمانیان  در این دیدار با آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای خانواده کارکنان، اعضای هیئت‌ علمی و دانشجویان بر فعالیت و کار بیشتر و همت روزافزون برای تحقق شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری شده، تأکید و از دانشگاهیان برای کوشش و تلاش برای پویایی و سربلندی هرچه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در حوزه‌های مختلف قدردانی کرد.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۶
0
2
اینها همه فیلم است برای ایجاد یک ........ دیگر ......... دیگر این بازی ها کهنه شده اول کلینیک میزنید بعد چند تا آزمایشگاه و میکروسکوپ بعد عین قارچ یک دانشکده از زیر زمین سبز میشود . ای کاش آموزش عالی پولی نبود ببینم چطور در سال تولید و مانع زدایی قلک هایتان را پر میکردید .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه