کد خبر: ۶۳۵۴۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
با حضور رابطین ملی سازمان بین‌المللی جهانی بهداشت حیوانات و اعضا کمیته:
در این جلسه «دکتر میرزایی» اسنادی که توسط سازمان جهانی بهداشت دام جهت مطالعه و تصویب ارسال شده بود را به اعضای کمیته ارائه کرد...

حکیم مهر: نخستین جلسه کمیته اجرایی اجلاس عمومی هشتاد و هشتم سازمان جهانی بهداشت حیوانات با حضور رابطین ملی این سازمان بین المللی و اعضا کمیته مذکور برگزار گردید.

به گزارش حکیم مهر به نقل از دفتر سازمانهای تخصصی و روابط بین الملل سازمان جهانی بهداشت حیوانات، در این جلسه «دکتر میرزایی» مدیر کل دفتر سازمانهای تخصصی و امور بین الملل و ریاست کمیته مذکور، مطالبی را در خصوص اهمیت حضور فعال و موثر کشور جمهوری اسلامی  ایران در اجلاس عمومی 88 ایراد کرد.

وی در ادامه مطالبی در خصوص نحوه برگزاری اجلاس عمومی 88 در سال جاری و تاریخ‌های مهم در برگزاری اجلاس عمومی و وظایف هر کشور قبل و حین اجلاس و همچنین اسنادی که توسط سازمان جهانی بهداشت دام جهت مطالعه و تصویب ارسال شده بود را به اعضای کمیته ارائه کرد.

اجلاس عمومی 88 oie در سال جاری از تاریخ 24 می تا 28 می (3 خرداد تا 7 خرداد 1400) و به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار می‌شود و پاره ای از اقدامات مهم در برگزاری اجلاس به عهده کشورهای عضو گذاشته شده است که در این راستا دفتر سازمانهای تخصصی و امور بین‌الملل سازمان دامپزشکی کشورمان یک کمیته اجرایی جهت مشارکت هرچه بهتر و موثرتر کشورمان در اجلاس عمومی 88 oie تشکیل داده است.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مسول فنی اصفهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
0
0
یک فکری به حال مسول فنی فروشگاهی وبازارروزهاتون هم بکنید متشکرم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه