کد خبر: ۶۳۵۶۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
 

رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار کلیپ جعلی و غیر واقعی حمله شهروندان به یک مرغداری در فضای مجازی خبر داد و گفت: متهم توسط پلیس فتا شهرستان نیکشهر دستگیر شد .

به گزارش حکیم مهر به نقل از جویاخبر، «حسن کیخا» با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر اینکه در پی افزایش قیمت مرغ و کمبود آن تعدادی از شهروندان در شهرستان نیکشهر به یک مرغداری هجوم برده، اظهار کرد: با اقدامات فنی صورت گرفته و هماهنگی قضائی با دادستان شهرستان نیکشهر موضوع شناسایی و دستگیری عامل انتشار کلیپ در دستور کار پلیس فتا قرار گرفته که فرد مورد نظر یوم جاری دستگیر و به اتهام تشویش اذهان عمومی به مرجع قضایی معرفی شد .

وی افزود: یکی از اولویت های پلیس، ارتقاء امنیت روانی جامعه است لذا افرادی که به هر ترتیب بخواهند این امنیت را به مخاطره بیندازند، قطعا با برخورد جدی پلیس مواجه خواهند شد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .

رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان به گفته ها و اظهارات صاحب مرغداری در کلیپ منتشر شده در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: ماجرای شلوغی اصلا ارتباطی به سرقت مرغ نداشته و افراد با پرداخت وجه اقدام به خریداری مرغ از محل ذکر شده کرده‌اند .
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۹
0
6
باز هم مثل همیشه عکاس و فیلمبردار تنبیه میشود و صورت مسئله پاک میشود.
این خوشحالی که در چهره شان به چشم میخورد برای مرغ پولی با کیلویی ۴۵تومن نیست.
مجید
|
United States
|
۰۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۰
0
5
فوری رفتن سراغ فردی که فیلم گرفته هیچ وقت یادم نمیرود در عرض کمتر از ۴۸ ساعت کسی را که فیلم شلیک موشک به هواپیمای اکراینی را گرفته بود شناسایی و دستگیر کردن مگر فروش مرغ زنده آن هم با این شکل اسفناک و ازدهامی در شرایط کرونا غیر قانونی نیست چرا روی مسئله را سریع پاک میکنید ؟
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۰
0
4
و باز هم مثل همیشه صورت مساله رو پاک میکنن.....
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه