«دکتر غلامرضا اصغری» رئیس سازمان غذا و دارو می‌شود/ پایان ریاست 4 ساله دکتر دیناروند
 

بر اساس اطلاعات موجود، «دکتر غلامرضا اصغری» جایگزین دکتر دیناورند در سازمان غذا و دارو می‌شود.

به گزارش حکیم مهر به نقل از فارس، همزمان با آغاز به کار دولت دوازدهم زمزمه‌هایی درخصوص تغییر در سازمان غذا و دارو به گوش می‌رسد.

براساس اخرین اطلاعات و شنیده‌ها، دکتر غلامرضا اصغری که در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان رئیس دانشگاه مشغول به کار بوده است، جایگزین دیناروند در سازمان غذا و دارو می‌شود.

اصغری آذر ماه سال 1392 با حکم وزیر بهداشت به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان منصوب شده بود .

وی متخصص گیاهان دارویی - در لاین تحقیقاتی تولید متابولیت‌های ثانویه دارویی از طریق کشت سلولی گیاهی - و عضو هیات علمی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و استاد گروه فارماکوگنوزی داروسازی است.

وی سال 1359 در دفاع مقدس حضور یافت و از سال 1366 تا 1369 به عنوان معاون امور جنگ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مسوولیت اعزام دانشجویان و پزشکان به جبهه را بر عهده داشت و سال 1361 نیز در عملیات رمضان از ناحیه پا مجروح و یک پای خود را از دست داد.

معاون امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1368، قائم مقام ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سال 1367 تا 1368، معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سال 1373 تا 1376 و همچنین ریاست دانشکده داروسازی از سال 1376 تا 1379 از سوابق کاری دکتر اصغری هستند.