مسائل و مشکلات دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد گرمسار بررسی شد (+تصاویر)
بازدید از دانشکده دامپزشکی واحد گرمسار
 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار به منظور بررسی مسائل و مشکلات دانشجویان دانشکده دامپزشکی و دریافت نظر، پیشنهاد و انتقادهای سازنده آنان در این دانشکده حاضر شد و با دانشجویان صمیمانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از آنا، «دکتر علیرضا لادن مقدم» به همراه «حجت الاسلام رضا کهساری» رئیس نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان به منظور بررسی مسائل و مشکلات دانشجویان دانشکده دامپزشکی و دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات در این دانشکده حاضر شدند و با دانشجویان صمیمانه دیدار و گفتگو کردند.

نمایندگان ورودی های مختلف دامپزشکی ابتدا در جلسه هیات رئیسه واحد گرمسار به بیان نظر، پیشنهاد، انتقاد و مطالبات سازنده خود پرداختند و پاسخ ها و راهکارهای لازم توسط سرپرست و معاونان ارائه شد.

لادن مقدم و کهساری سپس به صورت سرزده در سالن های غذاخوری در جمع دانشجویان خواهر و برادر حاضر شدند و به سوالات، نظر، پیشنهاد و انتقاد آنان پاسخ دادند.

برگزاری نمازجماعت ظهر و عصر به امامت دکتر کهساری با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان در نمازخانه دانشکده از دیگر برنامه های این بازدید بود.