شکارچیان گاو در مازندران دستگیر شدند!
 
 

دادستان مرکز استان مازندران از دستگیری سارقین احشام روستاییان در شهرستان میاندرود خبر داد .

به گزارش حکیم مهر به نقل از میزان، «حسینی عالمی» اظهار کرد: این سارقین که سابقه چندین فقره سرقت را نیز در پرونده خود دارند با تیراندازی به احشام در جنگل و قطعه قطعه کردن آنها، نسبت به خارج نمودن احشام اقدام می‌کردند .

این مقام قضایی ادامه داد: با توجه به اهمیت مساله، موضوع در دستور کار دادستانی شهرستان میاندرود قرار گرفت که نهایتا با کشف یک فقره سرقت مشابه و ارجاع پرونده جهت رسیدگی در شعبه دادستانی با صدور دستور فوری از سوی معاون دادستان میاندرود، دو تن از متهمین دستگیر شدند .

حسینی عالمی در خصوص نحوه انجام عملیات دستگیری مجرمین اظهار کرد: سارقین به جنگل دارابکلا حوالی روستای سنه کوه مراجعه نموده و با دیدن یک راس گاو به حیوان تیراندازی کرده و در حال قطعه قطعه کردن آن بودند که اهالی روستا با شنیدن صدای شلیک گلوله به سمت صدا رفته و سارقین نیز به محض دیدن مردم اقدام به فرار با خودروی نیسان کردند .

این مقام قضایی ادامه داد: اهالی روستا با موتور، سارقین را تعقیب کردند که در پی آن سارقین اقدام به تیراندازی به مردم کرده و در ابتدای روستا از خودرو پیاده و متواری شدند .

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران خاطرنشان کرد: با شناسایی مالک خودرو و انجام اقدامات پلیسی دو متهم فوق الذکر دستگیر و پس از اخذ اظهارات، قرار مناسب برای آن‌ها صادر شد .

حسینی عالمی خاطرنشان کرد: با اعطای نیابت قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بابل، اقدامات لازم برای دستگیری دیگر متهمین متواری نیز در دست اقدام است .