انتصاب «دكتر علی‌اصغر شمسی‌پور» به عنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشكی استان مازندران
 

طی حكمی از سوی مدیر كل دامپزشكی استان مازندران، «دكتر علی اصغر شمسی پور» به عنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشكی مازندران منصوب شد .

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی دامپزشكی مازندران، دكتر سید حسین رضوانی مدیر كل دامپزشكی استان طی حكمی دكتر علی اصغر شمسی پور را به سمت سرپرست معاونت سلامت دامپزشكی مازندران منصوب نمود.

در آئین تودیع و معارفه این مسئولیت كه صبح روز یكشنبه 12 خرداد سال جاری در سالن جلسات برگزارشد دكتر رضوانی با اشاره و تاكید بر حضور كیفی مسئولین برای انجام خدمت به مردم گفت، خدمت به خلق آرامش خاطر را به دنبال خواهد داشت و توقع دارم كلیه مسئولین و كاركنان دامپزشكی مازندران با هدف خدمت رسانی برای انجام امورات محوله تلاش نمایند و مفید باشند.

مدیر كل دامپزشكی استان مازندران برای دكتر حسین زاده كه پیش از این عهده دار این مسئولیت بود آرزوی سلامتی و برای دكتر شمسی پور كه بعنوان سرپرست معاونت سلامت معرفی شد آرزوی توفیق خدمت نمود.

وی سابقه ریاست ادارات دامپزشكی شهرستانهای تنكابن  و عباس آباد، نوشهر و نور را در كارنامه خدمتی خود دارد.

دكتر رضوانی در بخشی از این حكم آورده:

جناب آقای دكتر علی اصغر شمسی پور

نظر به سوابق، تجارب و تعهد جنابعالی به موجب این حكم به سمت سرپرست معاونت سلامت اداره كل دامپزشكی مازندران منصوب می شوید امید است با اتكال به خداوند متعال در چارچوب وظایف مصوب، در راستای تحقق اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با بهره مندی از ظرفیت و توانمندی همكاران محترم و انجام سایر امور محوله و رعایت اصل اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

دكتر سید حسین رضوانی

مدیر كل دامپزشكی استان مازندران