دو انتصاب جدید در اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه (+تصاویر)

در حکمی از طرف «دکتر امید حاج محمدی» مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه، «دکتر شاهرخ یارویسی» به عنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه منصوب شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، طی حکمی از سوی مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه «دکتر شاهرخ یارویسی» بعنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان معارفه و از زحمات چندین ساله «دکتر علیرضا امیری» معاون اسبق سلامت تجلیل کرد.

همچنین طی حکمی دیگر، «دکتر مجید ملک زاده» بعنوان سرپرست اداره بهداشت و مبارزه با بیماری های دامی معرفی و از زحمات «دکتر مجید همتی» در زمان تصدی ریاست این اداره تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 دکتر حاج محمدی در حاشیه  مراسم تودیع و معارفه معاونت سلامت این اداره کل با بیان اینکه دامپزشكی در توسعه پایداری، اشتغال و تامین غذایی كشور از جایگاه رفیعی برخوردار بوده،یادآور شد: خوشبختانه مردم ما امروز با مشاهده كارهای صورت گرفته حتی در دورترین نقاط قدردان زحمات مسئولان خود بوده و به همین لحاظ ما باید بیش از گذشته در امر خدمت رسانی به شهروندان كوشاتر عمل كنیم.

این مقام مسئول در پایان نیروی انسانی را بزرگترین سرمایه دستگاه ها دانست و گفت: با استفاده از ظرفیت و توانمندی های موجود قصد داریم برنامه های خود را در امر كنترل و مبارزه با بیماری ها و سایر مسایل موجود پیاده كنیم با سپردن مسئولیت ها و شرح وظایف افراد در پست های جدید خود سعی داریم محیطی آرام را برای كارمندان خود جهت ایجاد انگیزه و انجام ماموریت های محول شده فراهم سازیم.