تشریح کتاب «نقشه‌ راه حراستها»/ تبیین دیدگاه‌های لازم در زمینه آثار تحریم در تخصیص ارز


کتاب "نقشه‌ راه حراستها" در گردهمایی سالانه مسئولان حراست ادارات کل دامپزشکی استانها تشریح و نکات لازم در خصوص آثار تحریم در تخصیص ارز به کالاهای اساسی تبیین شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، در جلسه گردهمایی سالانه مسوولان حراست ادارات کل دامپزشکی استانها که پس از معارفه مدیرکل جدید حراست سازمان دامپزشکی کشور در محل سالن جلسات این سازمان و با حضور کلیه مسئولان حراست ادارات کل دامپزشکی استانها و برخی مسئولان وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد؛ «حاج آقا سالمی»، معاون حفاظت پرسنلی مرکز حراست وزارت جهاد کشاورزی پیرامون مسائل پرسنلی و حساسیت آن مطالب مهمی ایراد کرد.

در ادامه «مهندس حیدرزاده»، معاون حفاظت فناوری اطلاعات مرکز حراست وزارت جهاد کشاورزی نیز به تشریح مطالب و جزییات کتاب "نقشه راه حراست‌ها" که مرکز حراست وزارت جهادکشاورزی تهیه و تدوین کرده است پرداخت.

«دکتر ابراهیم توکلی»، مدیرکل جدید دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی کشور نیز در این دیدار ضمن تشریح برنامه‌های ارائه‌شده به بررسی برخی مشکلات مهم کنونی در کشور از جمله آثار تحریم‌های تحمیلی و بیوتروریسم و ... پرداخت و گفت: این برنامه‌ها جهت اخذ نقطه نظرات و پیشنهادات به تمام حراست‌های تابعه سازمان دامپزشکی کشور ارسال می‌شود.

تبیین دیدگاه های لازم در زمینه آثار تحریم در تخصیص ارز

بنابراین گزارش، در روز دوم این گردهمایی و کلاس آموزشی تدارک دیده شده، «دکتر قدیری ابیانه» مدیرنظارت بر توزیع کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی به تبیین دیدگاه‌های لازم در زمینه آثار تحریم در تخصیص ارز پرداخت که با توجه به استقبال مدیرکل دفتر مرکز حراست و معاون حفاظت پرسنلی مرکز حراست وزارت جهاد کشاورزی مقرر شد در این ارتباط شرایطی فراهم شود تا مدیران ستادی و مدیران کل و مسئولین حراست دامپزشکی استانها ضمن عضویت در کمیته های ملی و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی و بررسی مسائل و آثار مرتبط با تحریم موضوع توزیع کالاهای اساسی را نظارت و رصد کنند.