حجتی: برخی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی، ارباب رجوع را تیغ می‌زنند!/ نظارت می‌تواند ما را از منجلاب موجود نجات دهد!
 

وزیر جهاد کشاورزی گفت: برخی به دنبال آن هستند که وقتی ارباب رجوع به وزارت جهاد کشاورزی مراجعه می‌کند چگونه به او نه بگویند و یا او را سرکار قرار می‌دهند؛ نباید اجازه دهیم که ارباب رجوع را تیغ بزنند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم، «محمود حجتی» امروز در هفتمین گردهمایی سراسری کشت محصولات زراعی سال 98 - 99 خطاب به همکاران خودش در این وزارتخانه گفت: من مشاهده کرده‌ام که از پرورش‌دهندگان شترمرغ خواسته‌اند که برای گرفتن مجوز تعهد محضری دهند که نیاز به آب ندارند. کسانی که این تعهد را گرفته‌اند از آمریکا یا رژیم صهیونیستی نبوده‌اند بلکه همکاران خود ما در وزارت جهاد کشاورزی بودند.

حجتی گفت: برخی به دنبال آن هستند که وقتی ارباب رجوع به وزارت جهاد کشاورزی مراجعه می‌کند چگونه به او نه بگویند و یا او را سرکار قرار می‌دهند؛ حل مشکلات مردم عبادت است و کشاورزی که برای گرفتن مجوز آمده است می‌خواهد خرج خانواده خود را در بیاورد و از طرفی به تولید ملی کشور بیفزاید.

ارباب رجوع را برای دادن مجوز تیغ می‌زنند

وی اظهار داشت: وقتی که کار مردم انجام نمی‌شود و به طور مرتب کارش به عقب می‌اندازند این به معنی آن است که ارباب رجوع را در جای دیگر تیغ بزنند. موارد به این شکل بسیار مشاهده می‌شود خواهش می‌کنم که مراقبت کنید نگذارید این اتفاقات بیفتد و اینطور با ارباب رجوع برخورد شود.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: به خدا پناه می‌برم به خاطر وجود این مشکلات و نباید اجازه دهیم که ارباب رجوع را تیغ بزنند و کارش را به تاخیر بیندازند تا بتوانند اقدام ناپسند خود را انجام دهند.

حجتی افزود: در صورتی که قرار بود کار کشاورزان برای صدور مجوز حل شود همان اول باید حل شود و نباید بعد از مانع‌ تراشی این موانع به نحوی مرتفع شود این تاخیر انداختن کارها چه معنی می‌توند داشته باشد؟!

وی در پایان صحبت‌های خود گفت: از تمام استان‌ها می‌خواهم دستیاری در این ارتباط قرار دهند تا به امور مردم رسیدگی کند و بلکه پرسنل نظارت انجام دهند تا ما را از این منجلاب موجود نجات دهد.