راهیابی ۱۵ فارغ‌التحصیل دامپزشکی دانشگاه آزاد گرمسار به مقطع دکتری تخصصی (+اسامی)
 

رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار از راهیابی ۱۵ نفر از فارغ‌التحصیلان دانشکده دامپزشکی این واحد دانشگاهی به مقطع دکتری تخصصی راه یافتند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از آنا، «دکتر سروش یوردخانی» از پذیرفته شدن ۱۵ نفر از فارغ‌التحصیلان دکتری حرفه‌ای دامپزشکی واحد گرمسار در آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۸ دانشگاه‌های کشور خبر داد.

یوردخانی گفت: فارغ‌التحصیلان دوره دکتری حرفه‌ای دامپزشکی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، همایون مقدم و امیر سمیعی در رشته بهداشت و بیماری‌های پرندگان دانشگاه تهران، سعید شهرکی در رشته بهداشت و بیماری‌های پرندگان دانشگاه شیراز، علی عاصمی در رشته بیماری‌های درونی دام‌های بزرگ دانشگاه شهرکرد، سیاوش اسدی در رشته بهداشت و بیماری‌های آبزیان دانشگاه شهرکرد و ملیکا فلاح در رشته کلینیکال پاتولوژی دانشگاه شیراز پذیرفته شدند.

رئیس دانشکده دامپزشکی واحد گرمسار با اعلام اینکه ۹ نفر از فارغ التحصیلان دانشکده دامپزشکی واحد گرمسار در دوره دکتر‌ی تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی نیز پذیرفته شده اند گفت: سید اردوان موسوی در رشته بیماری‌های درونی دام‌های بزرگ، پدرام زنگویی، حسین اکبری، امید بیادی و مبین نفسی در رشته جراحی دامپزشکی، پوریا مهربان در رشته بهداشت و بیماری‌های پرندگان، ایمان بلوچی و محمد محمدی‌نژاد در رشته انگل شناسی دامپزشکی و سید منصور حسینی در رشته تغذیه دام پذیرفته‌شدگان مقطع دکتری تخصصی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی را تشکیل می‌‌دهند.

یوردخانی افزود: موفقیت فارغ‌التحصیلان این دانشکده صرفاً محدود به موفقیت در آزمون دکتری تخصصی نیست و در بیش از ربع قرن فعالیت دانشکده دامپزشکی واحد گرمسار، دانش‌آموختگان در تمام زمینه‌های مرتبط اعم از خصوصی و دولتی صاحب نام و موفق بوده‌اند.

دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار از سال ۱۳۶۷ با پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی دامپزشکی و از سال ۱۳۷۲ نیز در مقطع دکترای حرفه ای اقدام به پذیرش دانشجو کرده که اکنون با ۲۹ عضو هیات علمی تمام وقت، فضاها، تجهیزات، مزارع تحقیقاتی و آموزشی، بیمارستان تخصصی و مجتمع آزمایشگاهی به عنوان یکی از مهم‌ترین دانشکده‌های دامپزشکی کشور به شمار می‌رود.