۴ مرد متهم به تجاوز به زن دامپزشک هندی در درگیری با پلیس کشته شدند

پلیس هند صبح روز جمعه، ۴ مرد متهم به تجاوز به یک زن دامپزشک ۲۷ ساله را در شهر حیدرآباد با شلیک گلوله کشت.

به گزارش حکیم مهر به نقل از یورونیوز، پلیس هند صبح روز جمعه، ۴ مرد متهم به تجاوز به یک زن دامپزشک ۲۷ ساله را در شهر حیدرآباد با شلیک گلوله کشت. این ۴ متهم ۲۰ تا ۲۸ ساله در بازداشت پلیس بودند و حدود ساعت ۶ صبح جمعه برای بازسازی صحنه جرم به محل وقوع جرم برده شده بودند.

پلیس در بیانیه‌ای گفته است که این چهار متهم سعی کرده‌اند اسلحه‌های ماموران پلیس را بگیرند و فرار کنند که در این درگیری پلیس هر ۴ متهم را کشته است. همچنین گفته شده است که ۲ پلیس نیز در این درگیری زخمی شده‌اند. هنوز جزئیات این درگیری از جمله اینکه تعداد مامورانی که متهمان را همراهی کرده‌اند چند نفر بوده است و اینکه آیا دست‌های متهمان بسته بوده است یا خیر، اعلام نشده است.

طی یک هفته گذشته هزاران هندی به دنبال تجاوز این چهار مرد به زن دامپزشک در شهرهای مختلف راهپیمایی کردند. این زن دامپزشک که خانه را با موتورش برای رفتن به یک قرار ملاقات ترک کرده بود در میانه راه موتورش پنجر می شود. در این میان یک راننده کامیون به او پیشنهاد کمک می کند. رسانه‌های محلی می گویند که راننده کامیون و سه مرد دیگر او را به پشت کامیون می برند و مورد تجاوز قرار می دهند.

این مردان سپس این دامپزشک را خفه کرده و جسدش را در حومه حیدرآباد به آتش می کشند. خانواده این دامپزشک مقتول از خبر قتل عاملان این تجاوز به دست پلیس استقبال کرده‌اند. تجاوز و خشونت علیه زنان از جمله مشکلات عمده جامعه هند است. پلیس هند اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۷ بیش از ۳۲۵۰۰ مورد تجاوز را ثبت کرده است اما دادگاه‌ها در آن سال تنها توانسته‌اند به ۱۸۳۰۰ پرونده رسیدگی کنند.