انتصاب «دکتر علیرضا هنری» به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی (+تصاویر)

با حکم مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی، «دکتر علیرضا هنری» به عنوان سرپرست توسعه مدیریت و منابع این اداره کل منصوب شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی، مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی در این جلسه اظهار کرد: تغییر و تحولات سازمانی، بخشی از برنامه دست یابی به اهداف مدیریتی است؛ به ویژه در مجموعه دامپزشکی استان که ارتباطات بین بخشی در قالبی دوستانه و صمیمی در حال انجام است.

«دکتر احمد شریعتی» افزود: اهداف یادشده اهداف شخصی نیستند بلکه خدمت به مردم و تسریع در ارائه خدمات، بهره گیری از امکانات و نیروی انسانی در جهت خدمت رسانی جزو مهم ترین اولویت ها و اهداف است.

وی گفت: از زحمات «دکتر مقامی» سپاسگزارم؛ ایشان طی دوران حضور خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده و در اشکال مختلف با بنده همکاری نموده است.

در پایان این مراسم، از زحمات «دکتر ناصر دربان مقامی» قدردانی و «دکتر علیرضا هنری» که مسئولیت اداره برنامه و بودجه اداره کل دامپزشکی را عهده دار است به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع این اداره کل منصوب شد.

در ابلاغ صادر شده از سوی «دکتر احمد شریعتی» آمده است:

برادر ارجمند، جناب آقای دکتر علیرضا هنری

باسلام و صلوات بر محمد  و آل محمد  و احترام،

نظر به شایستگی ها، تعهد و تخصص جنابعالی در حوزه مسایل اداری و مالی، بدینوسیله و با حفظ سمت به عنوان «سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع» اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی منصوب می شوید.

با توجه به شرایط اقتصادی موجود و لزوم حرکت در مسیر اهداف والای دولت تدبیر و امید و نیز تحقق منویات مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف عالی نظام اسلامی و خدمت به تولیدکنندگان و سایر مخاطبان این مجموعه، ضروری است بکارگیری تمام توان و استفاده از نیروها و امکانات موجود در جهت حرکت در مسیرهای پیش رو جهت دست یابی روزافزون به اهداف ترسیم شده در دستور کار قرار گیرد.

در پناه الطاف الهی و توجهات خاص امام رئوف، حضرت امام رضا علیه السلام، توفیق روزافزون شما را از خداومند متعال خواستارم.

دكتر احمد شریعتی

مدیرکل