اختصاصی حکیم مهر:
فراخوان جذب ۳۵ نفر متخصص رشته‌های مختلف دامپزشکی به عنوان عضو هیأت علمی در ۷ واحد دانشگاه آزاد اسلامی (+لیست رشته‌ها و واحدها)
 
 

حکیم مهر: نزدیک به ۱۰۰۰ متقاضی واجد شرایط در فراخوان جذب هیات علمی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی جذب می شوند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، «دکتر فرهاد ادهمی مقدم» مدیر کل دفتر توسعه آموزش و امور دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به ارائه توضیحات بیشتری در خصوص جذب متقاضیان هیات علمی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت.

وی اظهار داشت: با توجه به شروع ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی در سال ۹۸، در حوزه معاونت علوم پزشکی بیش از ۷۰۰ درخواست وجود دارد و با توجه به اینکه در بعضی رشته ها یک نفر و در برخی از رشته ها بیشتر از یک نفر اعلام نیاز شده است، حدود هزار نفر در صورت وجود افراد واجد شرایط جذب هیات علمی خواهیم داشت.

ادهمی مقدم افزود: افرادی که بصورت اضطرار مجوز بکارگیری مشروط یکساله بشرط شرکت در فراخوان را دارند، لازم است در این فراخوان شرکت نمایند.

وی تصریح کرد: جذب در رشته های علوم پایه و رشته های بالینی با توجه به وجود بیمارستان های ملکی و نیاز به تکمیل کادر آموزشی عرصه های بالینی بر اساس استانداردهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور خواهد بود. 

 لازم به ذکر است بر اساس اعلام مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی  فرآیند جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۵ اسفند ماه شروع و تا ۱۵ اسفندماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به سامانه http://sajed.iau.ir مراجعه کنند.

به گزارش حکیم مهر، لیست رشته های تخصصی مورد نیاز گروه دامپزشکی و واحدهای مربوطه به شرح زیر است: