با حکم رئیس سازمان دامپزشکی کشور:
«دکتر سید بهمن نقیبی» با حفظ سمت، به عنوان سرپرست دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی سازمان دامپزشکی منصوب شد/ پایان مسئولیت ۴ ماهه دکتر سعیدی

حکیم مهر: رئیس سازمان دامپزشکی کشور با صدور حکمی دکتر سید بهمن نقیبی را با حفظ سمت به سرپرستی دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی منصوب کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علیرضا رفیعی‌پور رئیس این سازمان امروز شنبه 16 فروردین 99 به پیشنهاد «دکتر علی‌صفر ماکنعلی» معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور، با صدور حکمی «دکتر سید بهمن نقیبی» مديركل دفتر قرنطينه و امنيت زیستی این سازمان را با حفظ سمت کنونی، به سرپرستی دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی نیز منصوب کرد.

ریاست سازمان دامپزشکی کشور در حکم خود از سرپرست جدید دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی خواسته است تا با توجه به اهمیت این دفتر، نسبت به سیاستگزاری، برنامه‌ریزی و بروزسانی برنامه راهبردی کنترل، پیشگیری و ریشه‌کنی بیماریهای دامی و قابل انتقال بین اسنان و حیوان اقدام نماید.

وی همچنین در بخش دیگری از حکم خود، خواستار اهتمام دکتر نقیبی و همکاران این دفتر جهت گردآوری، پردازش، تجزیه، تحلیل و تفسیر داده‌های مربوطه به منظور انتخاب بهترین و مؤثرترین روش پیشگیری و کنترل این بیماریها و تبدیل هر چه بهتر آن دفتر به مرکزی با قدرت پیش‌بینی و قابلیت پیشگیری و واکنش سریع شده است.

به گزارش حکیم مهر، پیش از این «دكتر محمد سعیدی» که از سوم آذرماه سال گذشته به سمت مدیر کل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های دامی سازمان دامپزشكي كشور منصوب شده بود، این مسئولیت را بر عهده داشت.