«دکتر هایده باقری تیرتاشی» به عنوان رئیس اداره نمونه ملی انتخاب شد
 

از سوی سازمان دامپزشکی کشور «دکتر هایده باقری تیرتاشی» رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهشهر به عنوان رئیس اداره نمونه ملی انتخاب و در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان دامپزشکی کشور از وی تجلیل شد .

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی دامپزشکی مازندران، به مناسبت گرامیداشت 14 مهر ماه، طی ارزیابی بعمل آمده از سوی سازمان دامپزشکی کشور مدیران و کارمندان نمونه ملی در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان دامپزشکی کشور که در روز سه شنبه 29 مهرماه بصورت ویدئوکنفرانس و با حضور کلیه مدیران ستادی و استانی تشکیل شد معرفی شدند.

بر اساس گزارش سازمان دامپزشکی کشور، دکتر هایده باقری تیرتاشی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهشهر بعنوان رئیس اداره نمونه ملی انتخاب و در این جلسه از عملکرد وی تجلیل بعمل آمد.

«دکتر سید حسین رضوانی» مدیر کل دامپزشکی مازندران در حاشیه این جلسه از عملکرد باقری به عنوان رئیس اداره نمونه ملی تقدیر و برای وی آرزوی توفیق خدمت بیش از پیش برای مردم نمود.

روابط عمومی دامپزشکی مازندران نیز این موفقیت را به جامعه دامپزشکی استان تبریک گفته و برای این بانوی دامپزشک سلامتی همراه با موفقیت را از درگاه ایزد منان آرزو می نماید.