در دیدار از اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد:
قول مساعد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس برای پیگیری درج حق تسری در احکام کارگزینی کارکنان سازمان دامپزشکی در سال ۱۴۰۱

 

حکیم مهر: «کیومرث سرمدی واله» نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد جهت پیگیری قرار گرفتن حق تسری در احکام کارگزینی سال ۱۴۰۱ قول مساعد داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد، «کیومرث سرمدی واله»، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد ضمن دیدار با رئیس و کارکنان این اداره، از زحمات این قشر در راستای تامین امنیت غذایی و سلامت جامعه تشکر و قدردانی نمود.

در این دیدار کیومرث سرمدی واله نماینده مردم اسدآباد از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات اداره دامپزشکی و همکاران این اداره قرار گرفت و قول مساعد جهت پیگیری مسائل مربوط به اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد را داد.

وی با اظهار به اینکه حرفه دامپزشکی یکی از سخت‌ترین مشاغل است، گفت: کارکنان مجموعه دامپزشکی وظیفه بسیار سنگینی بر دوش دارند و قطعا در انجام وظایف خود با سختی‌های بسیاری روبرو هستند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز قول پیگیری مشکلات این سازمان و درخواست مطرح شده همکاران دامپزشکی شهرستان از جمله پیگیری قرار گرفتن حق تسری دراحکام کارکنان سازمان دامپزشکی را در کمیسیون های مجلس داد.

در پایان مهندس وثوقی کیا رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد ضمن تشکر و قدردانی از حضور نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه، با اشاره به اینکه دامپزشکی یکی از پربارترین ادارات از حیث اجتماعی، اقتصاد، سلامت و اشتغال است به بیان گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام شده این اداره پرداخت.