با حکم مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی:
«دکتر فاطمه زارعان» به عنوان نخستین بانو به سمت معاون امور رسانه‌های مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد

حکیم مهر: مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی در احکامی جداگانه علیرضا واحدی‌پور را به سمت سرپرست معاونت امور ارتباطات، فاطمه زارعان به سمت سرپرست معاونت امور رسانه‌ها و سید رضا میر به سمت مشاور و رییس ستاد هماهنگی و اجرایی، حمید شکری خانقاه به عنوان مدیر پژوهش و طرح و برنامه این مرکز معرفی و از خدمات چند ساله سید شهاب سیدمحسنی و سیامک نفری تجلیل کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، «علیرضا رضازاده» در نشست با مدیران و کارشناسان و کارکنان این مرکز، با اشاره به ناهمخوانی مسئولیت‌های روابط عمومی نوین با ساختار فعلی، گفت: بسیاری از پست‌های تعریف شده دیگر جایگاهی در مرکز و ماموریت‌های جدید ندارد بنابراین تلاش می‌کنیم تا ساختار جدید مطابق با تحولات تعریف و تصویب شود.

وی با بیان اینکه مقام عالی وزارت نگاه تحولی به رسانه دارد، افزود: انتظار می‌رود تمام همکارانم در این مرکز در جهت شکوفایی بخش کشاورزی و امنیت پایدار غذایی گام بردارند.

رضازاده تصریح کرد: برنامه‌های مقام عالی وزارت برای ایجاد تحول در بخش کشاورزی مسیر حرکت ما در روابط عمومی را مشخص می‌کند.

وی به مهمترین اتفاقات ۱۰۰ روز آغازین وزارت جهاد کشاورزی اشاره و بیان کرد: در این مدت، با دستور رئیس جمهور تمام اختیارات تولید تا رساندن کالا به دست مصرف کننده به وزارت جهاد کشاورزی محول شد و تولید تا توزیع با فرماندهی واحد این وزارت و نظارت کامل آن انجام می‌شود.

بنابر این گزارش، زارعان پیش از این به مدت ۱۲ سال مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان دامپزشکی کشور بود و اولین بانویی هست که در حوزه روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی توانسته حائز این جایگاه باشد. همچنین واحدی‌پور نیز که پیش از این رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بود، اولین فردی است که در حوزه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی رده‌های شغلی را از سطح استان پیموده و اکنون در وزارتخانه متبوع مشغول به کار شده است.

گفتنی است؛ همچنین از سوی مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سیدشهاب سیدمحسنی به عنوان مشاور رئیس مرکز و مسئول ارتباط با شورای اطلاع‌رسانی دولت و سیامک نفری به عنوان مسئول روابط عمومی معاونت توسعه بازرگانی معرفی شدند.