عیادت مدیرکل دامپزشکی لرستان از همکار واکسیناتور که در حین واکسیناسیون دام دچار شکستگی هر دو دست شده بود

حکیم مهر: مدیرکل دامپزشکی استان لرستان و جمعی از همکاران، با همکار واکسیناتور که در حین واکسیناسیون دام در سطح روستا دچار شکستگی از ناحیه هر دو دست شده بود، عیادت و دلجویی کردند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان لرستان، «دکتر مصطفی زبردست» مدیرکل دامپزشکی لرستان در  عیادت از «ایمان حسنوند» همکار دامپزشکی که در حین انجام واکسیناسیون در سطح روستا دچار شکستگی از ناحیه هر دو دست شده، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همکار واکسیناتور و خانواده ایشان، نقش سازمان دامپزشکی را در پیشگیری و کنترل بیماریهای دامی و ارتقاء سطح سلامت جامعه بسیار موثر دانستند.

وی افزود: شرایط کاری دامپزشکی و انجام عملیات های بهداشتی و پیشگیری از بیماریها یکی از سخترین کارها و اقدامات در دامپزشکی می باشد که اکنون مصداق بارز آن همکار عزیزمان می باشد که در حین انجام وظیفه دچار چنین سانحه ای گردیده است.

مدیرکل دامپزشکی استان در پایان اعلام کرد: هر ساله بنا به شرایط خاص کاری، همکاران دامپزشک در معرض ابتلا به بیماریهای مشترک و بروز سوانح مختلف کاری هستند که این امر نیازمند توجه ویژه مجلس و دولت به جایگاه و نقش سازمان دامپزشکی کشور می باشد.