در نشست مشترک مدیرکل دامپزشکی، رئیس نظام دامپزشکی و پیشکسوتان دامپزشکی استان تهران:
شیوه‌نامه آموزشی مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی استان تهران به زودی تدوین و عملیاتی می‌شود

حکیم مهر: در نشست مشترک مدیرکل دامپزشکی استان تهران با رییس نظام دامپزشکی استان تهران و نایب رئیس نظام دامپزشکی کشور و پیشکسوتان دامپزشکی، راهکارهای اجرا و بهبود آموزش مسئولین بهداشتی و متصدیان واحدهای تحت پوشش مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران، جلسه مشترک هم اندیشی  با محوریت بهبود شیوه های آموزشی با حضور دکتر مسعود محمدیان مدیرکل دامپزشکی استان تهران و رییس نظام دامپزشکی استان تهران  و همچنین پیشکسوتان دامپزشکی برگزار شد .

در ابتدای این جلسه «دکتر مسعود محمدیان» مدیرکل دامپزشکی استان تهران ضمن عرض خیرمقدم گفت: با توجه به تعداد بالای واحدهای عرضه فراورده های خام دامی دراستان تهران و همچنین بازار بزرگ مصرف محصولات دامی، نیاز به دوره های آموزشی و بازآموزی در راستای اجرای صحیح دستورالعمل های سازمان دامپزشکی بیش از پیش احساس می شود.

وی خاطر نشان کرد:  در همین راستا کمیته ای متشکل از اداره کل، نظام دامپزشکی و پیشکوستان تشکیل شده است که به زودی شیوه نامه دوره های آموزشی و ضمانت اجرایی آن تدوین و عملیاتی می شود.

در ادامه «دکتر رامین سلامتی» رئیس نظام دامپزشکی استان و نائب رئیس نظام دامپزشکی کشور از آمادگی این نهاد در جهت ارتقاء سطح آموزش مجموعه دامپزشکی در استان تهران خبر داد و افزود:  می توان با برگزاری کلاس های آموزشی، سطح خدمات رسانی به ارباب رجوع را بهینه سازی کنیم.

در ادامه این جلسه پیشکسوتان دامپزشکی نقطه نظرات خود را در راستای تدوین شیوه نامه آموزشی بیان و در پایان مقرر شد شیوه نامه جدید در قالب کمیته ای متشکل از اعضای جلسه تدوین و به در کمترین زمان ممکن اجرایی شود.