پیام نوروزی رئیس سازمان نظام دامپزشکی:
سال ۱۴۰۱ سرآغاز تحولات نوین در سازمان نظام دامپزشکی بود/ در سال ۱۴۰۲ فعالیت‌های تحول‌آفرین با سرعت و شتاب بیشتری پیگیری خواهد شد

حکیم مهر: رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران، متن پیام «دکتر حامد زارعی» به شرح زیر می‌باشد:

بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبرالیل و النهار،

یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

نوروز جشنی به درازای تاریخ بشری است. این تاریخ نیست كه نوروز را روایت می‌كند بلكه نوروز است كه تاریخ را در دامان خویش پرورده است. خدا را شاكریم كه نیاكان نیك اندیش این سرزمین، آغاز سال نو خود را آغاز فصل بهار و اعتدال طبیعت قرار دادند. نوروز تنها یک دگرگونی ساده در طبیعت نیست بلکه روزی است که خداوند در ظرف زمان نوروز زیبایی‌ها را خلق کرد. نوروز کهن‌ترین آیین جهان است که با خود عشق، محبت و پاکی را به همراه دارد.

سال 1401 سرآغاز تحولات نوین در سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران بود. سالی که در آن نخستین گام‌های تعاملات و هم‌افزایی‌های اجرایی در خانواده بزرگ دامپزشکی، تلاش در جلب رضایت همکاران و ارایه خدمات بیش‌تر به همکاران ارجمند و همه مخاطبان فعالیت‌های دامپزشکی، حرکت رو به جلو به سمت اصلاح قوانین و فناوری‌های نوین دامپزشکی، سرلوحه فعالیت‌ها قرار گرفت.

به یقین در سال 1402 به لطف حضرت حق و تلاش و همدلی همه همکاران بخش دولتی و خصوصی، فعالیت‌های تحول آفرین با سرعت و شتاب بیشتری پیگیری خواهد شد. همچنین تلاش برای اعتلا و ارتقای جایگاه دامپزشکی در کشور با جدیت کامل دنبال خواهد شد. امید آنکه در سایه تلاش‌های همگانی و به لطف و یاری ایزد منان، نقش انکارناپذیر دامپزشکی در بهداشت عمومی و سلامت مواد غذایی آشکار گردد.

فرا رسیدن سال نو و آغاز سال 1402 هجری شمسی را صمیمانه به استادان و پیشکسوتان، دانشجویان رشته‌های دامپزشکی و پیرادامپزشکی و همه همکاران عزیز دامپزشک و سایر رده‌های دامپزشکی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

از خداوند متعال كه تدبیر امور در ید قدرت اوست می‌خواهم كه حال ما را به بهترین شكل متحول سازد تا همدل و هم‌صدا برای خدمت به مردم و دستیابی به حیات طیبه گام‌های استوار و مستحكمی برداریم.

دکتر حامد زارعی

رییس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران