کانال خبری تسنیم اقتصادی خبر داد:
«سید جواد ساداتی‌نژاد» که دو بار وعده خلاف‌واقع ابلاغ تعرفه‌های دامپزشکی را داد، نخستین وزیر کابینه رئیسی است که در سال جدید صندلی وزارت را ترک خواهد کرد

حکیم مهر: شنیده‌ها از تغییرات قریب‌الوقوع در برخی دستگاه‌های دولت حکایت دارد.

به گزارش حکیم مهر، کانال خبری «تسنیم اقتصادی» وزارت جهاد کشاورزی را اولین دستگاهی معرفی کرده است که دستخوش تغییر خواهد شد.

بر اساس گمانه‌زنی این پایگاه خبری، علیرضا پیمان پاک رئیس سابق سازمان توسعه تجارت در وزارت صمت که اواخر پارسال به عنوان معاون وزیر جهاد کشاورزی معرفی شد، قرار است پس از استیضاح ساداتی‌نژاد در سال ۱۴۰۲ به عنوان وزیر جدید جهاد کشاورزی به مجلس معرفی شود.

عملکرد ضعیف و پرحاشیه ساداتی‌نژاد در حوزه کشاورزی و دام و طیور باعث شده تا به عنوان نخستین تغییرات کابینه رئیسی در سال جدید، قرعه به نام وزیر جهاد کشاورزی بیافتد.

پینوشت حکیم مهر:

«سیدجواد ساداتی‌نژاد» وزیر جهاد کشاورزی حداقل دو بار در سال گذشته در گفت‌وگو با حکیم مهر قول ابلاغ قریبالوقوع تعرفههای خدمات دامپزشکی بخش خصوصی را داد؛ بار اول در تاریخ ۱۶ مهرماه (اینجا) و بار دیگر در تاریخ ۲۱ دیماه (اینجا)، ولی همانگونه که شاهد بودیم، این وعدهها خلاف از آب درآمد و شاهد عدم ابلاغ تعرفهها از سوی وی در سال گذشته بودیم.

این در حالیست که دامپزشکان بخش خصوصی با تورم شدید و مشکلات معیشتی فراوان مواجه بوده و نزدیک به دو سال است که تعرفههای این بخش تغییری ننموده است.

چو بد کردی مباش ایمن ز آفات

که واجب شد طبیعت را مکافات