پایان معاونت دکتر سلامتی در سازمان نظام دامپزشکی / سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی منصوب شد + عکس

حکیم مهر - با کنار رفتن دکتر رامین سلامتی از معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی سازمان نظام دامپزشکی، دیگر معاون این سازمان سرپرستی این معاونت را به عهده گرفت.

در پی درخواست دکتر سلامتی از دکتر سید محمد آقامیری برای خاتمه فعالیت و موافقت وی، دکتر امیرعباس جعفری با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی این سازمان منصوب شد.

بر این اساس از این پس دکتر جعفری علاوه بر حضور در طبقه چهارم ساختمان سازمان نظام دامپزشکی (معاونت بهداشت، آموزش و توسعه) بخشی از زمان خود را در طبقه دوم این ساختمان سپری خواهد کرد.

دکتر سلامتی که از اردیبهشت ماه 1388 معاونت سازمان نظام دامپزشکی را به عهده داشت، پیش از این به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان بستری و در نامه‎ای به دکتر آقامیری خاتمه تصدی معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی را خواستار شده بود.

دکتر سید محمد آقامیری که هم اینک سازمان نظام دامپزشکی را اداره می کند نیز در هامش درخواست معاون خود برای کنار رفتن از مسئولیت نوشته است :

" از زحمات جنابعالی در طول دوران تصدی معاونت این سازمان تشکر می گردد باتوجه به اصرار جنابعالی از گذشته تاکنون به ناچار موافقم و ان شاء الله در هر کجای دیگر که باشید موفق و مویَد باشید."

گفتنی است دکتر امیر عباس جعفری که پیش از این با حکم دکتر آقامیری به عنوان رئیس سازمان نظام دامپزشکی در دوره سوم معاونت بهداشت، آموزش و توسعه را به عهده داشت این بار به رغم انحلال رکن اول این سازمان (شورای مرکزی دوره سوم) در دوره چهارم هم توسط رئیس دوره سوم به سرپرستی معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی منصوب شده است.

(نفر سمت راست : دکتر جعفری)

دکتر جعفری پس از دکتر واعظی، دکتر طاهریان، دکتر باغبان زاده، دکتر رزم یار و دکتر سلامتی، ششمین فردی است که روی صندلی معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی سازمان نظام دامپزشکی در دوره ریاست و مدیریت دکتر آقامیری بر این سازمان می‌نشیند.

 

خبر مرتبط :