پرداخت ۲۳۵ میلیون تومان از سوی دولت به ۶۷ ناظر شرعی استان اصفهان

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان اصفهان اعلام کرد: مبلغ 2 میلیارد و 350 میلیون ریال توسط دولت به استان اصفهان تخصیص داده شد که این دفتر این مبلغ را با توجه به مبلغ پرداختی قرارداد های ناظرین شرعی بین واحد ها تقسیم و واریز نموده است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، «حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا کیانی» در تشریح جزییات این خبر گفت: در راستای تهیه غذای حلال و پاک در سطح استان اصفهان در مجموع 50 واحد تهیه، تولید و توزیع فرآورده های خام دامی از حضور 67 ناظر شرعی استفاده شده است.

وی افزود: ناظرین مستقر در کشتارگاه ها وظیفه نظارت بر ذبح شرعی دام و طیور، تطهیر لاشه ها، آموزش ذابحین و قصابان و همچنین در مراکز تولید و بسته بندی شیلات نظارت بر آبزیان حلال و جداسازی آبزیان غیر ماکول را عهده دار می باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان ضمن تشکر و قدردانی از خدمات صادقانه یکایک ناظران شرعی در پایان خاطر نشان کرد: از مجموع عوارض پرداختی کشتارگاه های سطح استان مبلغ 2 میلیارد و 350 میلیون ریال توسط دولت به استان اصفهان تخصیص داده شد که این دفتر این مبلغ را با توجه به مبلغ پرداختی قرارداد های ناظرین شرعی بین واحدها تقسیم و واریز نموده است.