«دکتر علیرضا زاکانی» نماینده شاخص اصولگرای مجلس:
بهتر است دامپزشکی سندی را با هدف‌گذاری و ذکر موانع تنظیم تا من به عنوان نماینده مجلس بتوانم برای رفع مشکل کمک نمایم
 

حکیم مهر: مدیرکل دامپزشکی استان قم با «دکتر علیرضا زاکانی» نماینده محترم مردم قم صبح امروز 12 تیرماه 1399 دیدار کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قم، در این دیدار فعالیت های دامپزشکی در زمینه ارتقاء سلامت مردم و انتظارات دامپزشکی از نماینده مردم قم تشریح شد.

«دکتر مهدی رفیعی محمدی» مدیرکل دامپزشکی استان قم با اشاره به آمار دام و طیور استان و نسبت آن با آمار کشوری و مشکلات بهداشتی که دامپزشکی در خصوص تراکم دام های پرورشی موجود و ترددهای بالا در حمل و نقل دام  در استان با آن مواجه است، تصریح کرد: دامپزشکی در زمینه های مختلف ذکر شده خصوصاً بهداشت و سلامت غذا در جامعه تمام تلاش خود را بکار می بندد و هر ساله فعالیت های شاخص و الگویی برای ارتقا شاخص های بهداشتی به مرحله اجرا در می آورد.

وی در ادامه ضمن دعوت از دکتر زاکانی جهت بازدید از فعالیت های دامپزشکی استان، از ایشان خواست تا با توجه به نقش دامپزشکی در پیشگیری از بیماری های مشترک انسان و دام، بخشی از اعتبارات طرح نظام سلامت به دامپزشکی اختصاص یابد تا بتواند در زمینه پیشگیری از بروز بیماریهای مشترک بین انسان و دام بهتر از پیش گام بردارد.

«دکتر علیرضا زاکانی» نیز ضمن خوشامد گویی به مدیرکل دامپزشکی استان و هیات همراه، اذعان داشت: در هر دو مقوله رفع مشکلات بهداشتی حاصل از تراکم موجود در پرورش دام و طیور استان و رشد اشتغالزایی، دامپزشکی نقش مهمی را ایفا می کند.

نماینده مردم قم افزود: بهتر است دامپزشکی سندی را با هدف گذاری و ذکر موانع در زمینه های مذکور تنظیم تا من به عنوان نماینده مجلس بتوانم برای رفع مشکل کمک نمایم. این سند تکلیف نماینده را در اولویت‌بخشی در هر مجموعه ای مشخص می کند.

وی در پایان اظهار داشت: حس بین ما و شما باید حس برادری و همکاری باشد تا بتوانیم دوستانه برای حل مشکلات قدم برداریم.