سفر کاری رئیس سازمان دامپزشکی کشور:
حضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور در اداره کل دامپزشکی البرز/ قدردانی مدیرکل دامپزشکی استان از «دکتر ماکنعلی» به جهت پیگیری تسری فوق‌العاده خاص کارکنان دامپزشکی
 

حکیم مهر: «دکتر علیصفر ماکنعلی» رییس سازمان دامپزشکی کشور با حضور در اداره کل دامپزشکی استان البرز، با مدیرکل و کارکنان اداره کل دامپزشکی استان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز، «دکتر توکلی» مدیرکل دامپزشکی استان البرز ضمن خیرمقدم به رئیس سازمان دامپزشکی کشور، هفته وحدت را تبریک گفت و از دکتر ماکنعلی به جهت پیگیری فوقالعاده خاص در راستای بهبود وضعیت معیشت کارمندان تشکر و قدردانی کرد.

دکتر توکلی اظهار داشت: با توجه به استیجاری بودن ادارات دامپزشکی در 3 شهرستان استان البرز و پیگیری و مساعدت رییس سازمان دامپزشکی کشور، موفق شدیم ادارات دامپزشکی شهرستان های طالقان و فردیس را از حالت استیجاری درآوریم و پیگیر زمینی به مساحت 8 هزار متر برای تاسیس اداره کل و جایگزینی ساختمان فعلی برای اداره دامپزشکی شهرستان کرج هستیم.

مدیرکل دامپزشکی استان البرز با تمجید از کارکنان و پرسنل مجموعه دامپزشکی استان البرز، گفت: ما برای کارمندان فاکتورهایی از جمله دلسوز بودن، انضباط کاری، تسریع و انجام کار ارباب رجوع بدون چشمداشت، بدون حاشیه بودن را تعریف کردیم که علاوه بر کار و وظایف ذاتی دامپزشکی ملزم به رعایت این موارد هستند و تاکنون همه کارکنان به وظایف محوله به نحو احسن عمل نموده اند.

دکتر توکلی افزود: در خصوص بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک استان البرز در 6 ماهه نخست سال جاری حدود 90 درصد واکسیناسیونی که قرار بود تا پایان سال انجام دهد را عملیاتی نمود و جلوتر از پیشبینیها عمل نمود و همچنین با در اختیار قرار دادن تجهیزات ضدعفونی، دستگاه سمپاش و وسایل حفاظت فردی با اداره کل محیط زیست استان همکاری نموده است.

دکتر ماکنعلی رییس سازمان دامپزشکی کشور با اعلام رضایت از عملکرد اداره کل دامپزشکی استان البرز، گفت: اداره کل دامپزشکی استان البرز در زمره برترین ادارات کل در کشور است.