اطلاعیه پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان در سازمان دامپزشکی کشور در سال ۱۴۰۰

حکیم مهر: اداره کل امور اداری سازمان دامپزشکی کشور از تمام داوطلبان معرفی شده در آزمون اختصاصی فرزندان شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر سال1400 برای سازمان دامپزشکی کشور خواست تا مدارک لازم را به اداره کل دامپزشکی استان شغل محل مورد تقاضا ارائه دهند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، اداره کل امور اداری سازمان دامپزشکی کشور با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک در آزمون اختصاصی فرزندان شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر سال 1400 برای سازمان دامپزشکی کشور، خواستار این شد تا تمام مدارک ذیل (اصل و کپی) را جهت تایید اطلاعات خود اظهاری از تاریخ 3/3/1401 تا 8/3/1401 به کارگزینی اداره کل دامپزشکی استان شغل محل مورد تقاضا تحویل دهند.

- کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور

- شناسنامه داوطلب (تمام صفحات(

- کارت ملی (پشت و رو(

- کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برای داوطلبان مرد(

- مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه

- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران

- ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی به استثنای مراکز استان‌ها. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی صرفاً مطابق فرم پیوست(

تذکر 1: براساس دفترچه راهنمای آزمون تاریخ ملاک عمل برای گواهی فراغت از تحصیل و معافیت دائم؛ یا پایان خدمت نظام وظیفه، 17/2/1400 (آخرین روز ثبت نام) است.

تذکر 2: این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خود اظهاری داوطلبان و مدارک آنها بوده و داوطلبان واجد شرایط که مدارک آنها تایید شده است، متعاقباً از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت سایر مراحل استخدام، معرفی خواهند شد.

تذکر 3: داوطلبان درقبال ارائه مدارک، رسید دریافت خواهند کرد و اخذ آن به منزله تایید مدارک نبوده است و پس از بررسی، تایید آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

تذکر4: عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

خواهشمند است تمام توضیحات عمومی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه و سپس جهت تحویل مدارک فوق اقدام فرمایید.