کد خبر: ۲۴۴۱۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

خبرگزاری فارس: حذف مجوزهای کاغذی شروع شد/ بسیاری از مجوزهای کشاورزی حذف و اصلاح شدند

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه حذف مجوزهای کاغذی شروع شده است، گفت: بسیاری از مجوزهای غیرضرور حذف، ادغام یا اصلاح شدند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از فارس، «عبدالمهدی بخشنده» معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی در دومین همایش بهبود محیط کسب و کار با اشاره به احصاء مجوزهای این وزارتخانه اظهار داشت: 444 مورد از انواع مجوزهای تخصصی و سازمان‌های مستقل در سامانه ایران مجوز احصاء شد و 68 مورد به دلیل عدم وجود از سامانه حذف شدند.

وی تصریح کرد: در مجموع 376 مجوز در سامانه ثبت شد و در مرحله حذف‌، تجمیع و ادغام 118 مجوز نهایی شد.

به گفته معاون وزیر جهاد کشاورزی در مجموع در 14 حوزه صدور مجوز برای معاونت باغبانی از 34 مجوز به 2 مجوز کاهش یافت در صنایع تبدیلی و تکمیلی 8 مورد به دو مجوز کاهش یافت.

وی ادامه داد: 12 مجوز در سازمان تحقیقات حذف شده و در بخش تولیدات دامی که بیشترین مراجعات را دارد 144 رکورد به 20 مجوز کاهش یافت. همچنین در بخش مکانیزاسیون مجوزها به صفر رسیده و در بخش تعاون روستایی از 35 مورد به 11 مورد کاهش یافت.

بخشنده افزود: در بخش دامپزشکی نیز 39 مجوز به 35 مجوز کاهش یافته و همچنین حذف مجوزهای کاغذی در دستور کار است تا با ایجاد سامانه‌ها مجوزهای کسب و کار این مهم عملیاتی شود.

 

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۶
0
0
چقدر پاراگراف آخر با معناست.
دکتر ف
|
-
|
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۶
0
0
شما لطف کنید جلوی اعزامهای غیر قانونی و رانتی کارشنا سان سازمان دامپزشکی کشور را بگیرید بقیه کارها پیش کش
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه