درباره ما

بسمه تعالی 

 

ن و القلم و ما یسطرون

«حکیم مهر» از معدود رسانه ­های خبری - تحلیلی فعال در حوزه دامپزشکی است که به همت همکار ارجمند جناب آقای دکتر لطفی ­زاده از دی ماه سال 1386 شروع به کار نموده و پس از شش سال فعالیت درخشان و بنا به تصمیم ایشان مبنی بر واگذاری این پایگاه خبری، از دی ماه سال 1392 تیم رسانه­ ای جدیدی این وظیفه را عهده ­دار شده و با شیوه ای تازه فعالیت خود را تاکنون ادامه داده است.

«حکیم مهر» طی فعالیت چند ساله خود توانسته است، با بهره بردن از فعالیت ­های سازنده صنفی و اطلاع ­رسانی مستمر خبری و تحلیلی، جای خود را در بین جامعه دامپزشکی کشور باز نموده و محبوبیت زیادی را در فضای مجازی از آن خود نماید. به یقین می­ توان ادعا نمود که در بین کلیه سایت ­ها، وبلاگ ­ها و رسانه­ های خصوصی و دولتی فعال در حوزه دامپزشکی، «حکیم مهر» دارای بیشترین تعداد مخاطب و بیننده می باشد و بالاترین محبوبیت را از آن خود نموده است.

از همین جا دست کلیه همکاران محترم را به منظور ارتقاء کیفیت «حکیم مهر» و پیگیری مطالبات صنفی می­ فشاریم. از همکاران فعال در روابط عمومی سازمان دامپزشکی، ادارات کل دامپزشکی استان­ ها، سازمان نظام دامپزشکی، نظام دامپزشکی استان­ها، رسانه ­های مکتوب و مجازی فعال در عرصه دامپزشکی، همکاران شاغل در دانشکده­ های دامپزشکی سراسر کشور، همکاران دامپزشک شاغل در بخش دولتی و بخش خصوصی، همکاران محترم سایر رده ­های دامپزشکی، دانشجویان محترم مقاطع مختلف رشته دامپزشکی و سایر رشته های وابسته و سایر عزیزانی که در حرف مرتبط با صنعت دام و طیور در جای جای کشور مشغول به خدمت هستند، یاری می طلبیم.

در پی آنیم که با پوشش وسیع و کامل اخبار مرتبط با حوزه دامپزشکی، مشارکت خوانندگان و پیگیری مستمر مطالبات صنفی بدور از هر گونه یکجانبه­ نگری، گروه بندی و باندبازی، رضایت مخاطبین محترم را هر چه بیشتر جلب نمائیم؛ تا چه قبول افتد و چه در نظر آید ...

مدیر مسئول:

دکتر محمدحسن کاظمی

ایمیلهای حکیم مهر:

info@hakimemehr.ir

hakimemehr2013@gmail.com

درج تبلیغات در حکیم مهر:

09213661309

آدرس دفتر مرکزی حکیم مهر:

تهران، بلوار فردوس شرقی، پلاک 271، طبقه پنجم، واحد 9

تلفن دفتر مرکزی حکیم مهر:

44036308 - 44036318 - 44035930 - 44035987
لینک عضویت در کانال تلگرام حکیم مهر:
لینک صفحه اینستاگرام حکیم مهر: