کد خبر: ۴۹۸۹۳
تعداد نظرات: ۱ نظر

این توله خرس پس از سقوط از ارتفاع می‌توانست تحت درمان قرار بگیرد، اما متاسفانه ضرب و شتم و در پی آن، استرسی که منجر به تقلای حیوان شد شانس درمان و ادامه حیات را از این توله خرس گرفت و این حیوان، دقایقی پیش از آنکه برای درمان به سمسکنده برسد جان سپرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم، فیلم‌های دلخراش از سنگباران کردن بی‌رحمانه یک توله خرس ماده توسط برخی از بومیان منطقه دراسله سوادکوه، طی ساعات گذشته فضای مجازی را تحت تاثیر قرار داده و کار را به جایی رسانده که کاربران شبکه‌های اجتماعی خواهان اشد مجازات برای ضاربان این گونه ارزشمند جانوری شوند.

ظهر روز شنبه، این توله خرس که به همراه مادرش در حرکت بوده پس از سقوط از یک تپه، با رفتار غیرانسانی برخی از بومیان مواجه شده است. به گفته شاهدان، این افراد پس از آنکه خرس آسیب‌دیده را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند تصمیم داشتند حیوان را به منظور استفاده از گوشت و پوستش با استفاده از وسیله نقلیه از منطقه دور کنند اما فیلمبرداری شاهدان و حضور فعالان محیط زیست مانع از این کار شده است.

«دکتر بهرنگ اکرامی» دامپزشک معتمد اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران در این باره می‌گوید: این توله خرس پس از سقوط از ارتفاع می‌توانست تحت درمان قرار بگیرد اما متاسفانه ضرب و شتم و در پی آن استرسی که منجر به تقلای حیوان شد شانس درمان و ادامه حیات را از این توله خرس گرفت و این حیوان، دقایقی پیش از آنکه برای درمان به سمسکنده برسد حین انتقال جان خود را از دست داد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست هم خبر از تشکیل پرونده قضایی برای ضاربان این توله خرس داده و می‌گوید: در حال شناسایی افراد هستیم و اگر ثابت شود چه کسی خرس را کشته باید جریمه 80 میلیون تومانی شکار خرس را پرداخت کند و علاوه بر آن به دلیل جریحه‌دار کردن افکار عمومی با تشخیص قاضی برای پرونده مجازات شود.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دامپزشک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
0
0
امان از دست این مردمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه