کد خبر: ۵۵۲۵۵
تعداد نظرات: ۱ نظر

مرد هندوستانی در حالی که طعمه ببر غول پیکر شده بود با تمارض به مرگ توانست از این حادثه‌ وحشتناک جان سالم بدر ببرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک مرد هندوستانی که طعمه ببر شده بود به شکلی معجزه آسا از این حادثه جان سالم به در برد. این مرد در آخرین لحظه و در شگردی عجیب با زدن خود به مردگی توانست جان خود را نجات دهد. در حالی که ببر تصور می‌کرد طعمه اش مرده باشد از خوردن او صرف نظر کرد.

ویدئویی که توسط «پروین کاسوان»، مامور جنگلبانی هند در تویئتر منتشر شده است این حادثه دلهره آور را به تصویر می‌کشد. کاسوان با کپشن " آیا می‌خواهید ببینید چطور در صورت مواجهه با یک ببر فرار کنید؟ این ببر توسط جمعیت زیادی فراری شده بود. خوشبختانه سرانجام این حادثه هم برای این مرد و هم برای ببر خوشایند بود" این ویدئو را در توئیتر خود منتشر کرد.

در این ویدئو  در حالی که این مرد روی زمین افتاده ببر غول پیکر در بالای سر او دیده می‌شود. در این ویدئو صدای افراد محلی که از محلی مشرف به محل حادثه نظاره گر این صحنه هستند شنیده می‌شود. لحظاتی بعد این حیوان محل را ترک کرده و این مرد به شکلی معجزه آسا از مرگ می‌گریزد. این حادثه در "تومسار" در منطقه بهاندرا واقع در ایالت مهاراشترا هند رخ داد.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی هند با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «خیلی وحشتناک و ماجراجویانه‌ترین تجربه برای این مرد بود. من مطمئنم او در آن لحظه با کمک گرفتن از فکر خود، خونسردی اش را حفظ کرد و نفس خودش را حبس کرد تا نشان دهد مرده است. برای ببر نیز _ خدا بسیار بزرگ است که این حیوان در آن لحظه از هوش زیاد خود استفاده نکرد.»

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
2
چند احتمال برای این رویداد می‌توان مطرح نمود:

اول این که ببر مزبور احمق بوده و نتوانسته زنده رو از مرده تشخیص بده!
دوم این که مرد هندی آنقدر استخوانی بوده که ببر مزبور ارزش دریدن آن را ندیده!
سوم این که قضیه فتوشاپ و ساختگی بوده و منشر کننده آن خواسته فالوور بیشتری دست و پا کنه!
نظر شما
ادامه