کد خبر: ۵۵۴۲۳

در راستای کنترل بهداشتی و حفظ زنجیره سرد در فرآورده های عرضه شده میدان بهمن، ورود کلیه خودروهای شخصی وبدون سردخانه فعال به این میدان ممنوع شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهر تهران، رئیس اداره دامپزشکی تهران با اعلام این خبر افزود؛ در راستای کنترل بهداشتی و حفظ زنجیره سرد در فرآورده های عرضه شده میدان بهمن، ورود کلیه خودروهای شخصی و بدون سرد خانه فعال به این میدان ممنوع شد.

وی با بیان اینکه طی رایزنی های صورت گرفته با مسئولین سازمان میادین شهرداری تهران مبنی بر تامین خودروهای مجهز و دارای پروانه حمل دامپزشکی معتبر، خروج هرگونه فرآورده خام دامی توسط خودروهای سواری ممنوع و در صورت مشاهده برابر مقررات برخورد قانونی اعمال می‌گردد.

این مقام مسئول با اشاره به نقش اصلی حفظ زنجیره سرد در کیفیت و سلامت فرآورده های خام دامی، اجرای این طرح در میدان بهمن که یکی از بزرگترین مراکز تامین محصولات پروتئینی پایتخت می باشد را لازم و ضروری دانست و افزود؛ دامپزشکی شهر تهران بصورت جدی پیگیر اجرای  این طرح است وبا تعامل با سایر دستگاه ها از جمله دستگاه قضایی و پلیس راهور آن را به نتیجه خواهد رساند.

در پایان «دکتر محمدیان» از آمادگی واحد قرنطینه اداره دامپزشکی پایتخت برای بازدید و صدور پروانه حمل برای کلیه خودروهای حمل فرآورده های خام دامی فاقد پروانه و متقاضی فعالیت در میدان بهمن خبر داد.

 
نظر شما
ادامه