کد خبر: ۶۱۴۹۶
تعداد نظرات: ۱ نظر

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از توزیع غیر بهداشتی مرغ های فیله شده در کارگاه آهنگری خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی تخلف انجام شده را ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرده اند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از پلیس تهران بزرگ، «سرهنگ جلیل موقوفه ای» روز سه شنبه در این باره اظهار داشت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی برتردد چند دستگاه وانت یخچال دار ویژه حمل مرغ در یک کارگاه آهنگری در شهرک ولی عصر (عج)، بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی عصر قرار گرفت .

وی بیان داشت: تحقیقات و بررسی اولیه توسط ماموران کلانتری نشان از این داشت، روزانه حداقل دو دستگاه وانت یخچال دار ویژه حمل مرغ به داخل کارگاه آهنگری تردد دارند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران عنوان کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان و  بازرسی از داخل محل کارگاه اخذ و تیمی از ماموران کلانتری شهرک ولی عصر تردد خودرو ها را تحت مراقبت قرار دادند.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه تیم  عملیات کلانتری با ورود خودروی وانت به داخل کارگاه عملیات دستگیری متهمان را آغاز کردند، تصریح کرد: با دستگیری راننده وانت و مالک کارگاه مشخص شد، با هماهنگی مالک کارگاه آهنگری و یک مرغ فروش در شهر آمل، رانندگان، وانت های حامل مرغ را با قیمت مصوب ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان از شهر آمل به مقصد شهر تهران بارگیری و برابر دستور العمل ها می بایست به قیمت ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان به مغازه خرده فروشی می فروختند؛ ولی با انتقال آن ها به داخل این کارگاه مرغ ها را در محیطی غیر بهداشتی فیله کرده و به قیمت بیش از ۷۰ هزار تومان، در بازار آزاد می فروشند.

این مقام انتظامی گفت:  همچنین متهمان معترف شدند، حدود دو ماه روزانه دو تن مرغ به این روش در این کارگاه فیله کرده و در بازار آزاد فروخته اند.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی تخلف انجام شده را  ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بر آورد کرده اند، خاطر نشان کرد: کشف جزئیات پرونده و دستگیری سایر متهمان پرونده در دستور کار قرار دارد.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مسول فنی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۶
0
0
به نظر شما چقدر جریمه میشوند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه