کد خبر: ۶۷۴۹۷

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان و مسئول بسیج سازندگی ناحیه کاشان با رئیس و کارکنان شبکه دامپزشکی این شهرستان دیدار نمودند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان کاشان، «سرهنگ پاسدار حمید رضازاده» با همراهی مسئول بسیج سازندگی ناحیه کاشان از شبکه دامپزشکی کاشان بازدید و طی نشستی با رئیس و کارکنان این شبکه به گفتگو و تبادل نظر پداختند.

«دکتر عباس شاه میرزایی» رئیس شبکه دامپزشکی کاشان ضمن عرض خیر مقدم، در خصوص فعالیت‌های شبکه دامپزشکی و همچنین عملکرد اردوهای جهادی برگزار شده در روستاهای کم برخوردار شهرستان که با همراهی بسیج انجام گرفت توضیحات مبسوطی را ارائه نمود.

در ادامه کارکنان شبکه دامپزشکی در خصوص وظایف محوله و عملکرد واحد خود در راستای اجرای طرح واکسیناسیون دام های روستایی علیه بیماری های تب مالت و تب برفکی و همچنین اجرای واکسیناسیون طیور بومی علیه بیماری نیوکاسل با همکاری بسیج توضیح ارائه نمودند.

 سپس سرهنگ پاسدار رضازاده جانشین فرمانده سپاه کاشان ضمن عرض خداقوت و به همکاران شبکه دامپزشکی با توجه به کمبود بودجه دستگاههای دولتی و گستردگی کار در مجموعه دامپزشکی استفاده از ظرفیت بسیج را کمک کننده و حامی شبکه دامپزشکی دانسته و خواستار افزایش همکاری های فی مابین شبکه دامپزشکی و بسیج در امر خدمت رسانی به روستاییان و مناطق روستایی دور افتاده شهرستان شد.

وی دامپزشکی را بازویی قدرتمند و توانا در جهت حفظ امنیت غذایی کشور دانسته و فعالیت‌های جهاد گونه دامپزشکی را هم راستا با تعاریف مقام معظم رهبری و همچنین امام راحل از بسیج عنوان نمود.

جانشین فرمانده مقاومت ناحیه بسیج کاشان در پایان خواستار تنظیم تفاهم نامه ای بین شبکه دامپزشکی و بسیج از جمله ارائه تقویم واکسیناسیون سالیانه و همچنین ارائه دستورالعمل های سازمان دامپزشکی کشور در خصوص پیشگیری از بیماری های دام و طیور شد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه