کد خبر: ۷۵۲۲۸

حکیم مهر: طی حکمی از سوی مدیرکل دامپزشکی استان خوزستان «رضا سلطانی» بعنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان اندیکا منصوب گردید.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خوزستان، مراسم معارفه سرپرست جدید اداره دامپزشکی شهرستان اندیکا در محل فرمانداری این شهرستان و با حضور معاون فرماندار اندیکا و معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خوزستان برگزار گردید، «عباس رضایی» معاون فرماندار اندیکا ضمن ابراز رضایت از عملکرد اداره دامپزشکی شهرستان اندیکا در خصوص جایگاه مهم و خطیر دامپزشکی در خدمت رسانی به مردم و دامداران، توضیحاتی را بیان نمود.

در این جلسه معاون سلامت دامپزشکی استان با بیان گزارشی از وظایف و اقدامات دامپزشکی در کنترل و پیشگیری از بیماری ها، نظارت بر صادرات و واردات محصولات دامی و اهمیت شهرستان اندیکا در میزبانی  از دامداران کوچرو استانهای همجوار مطالبی را بیان نمود و در ادامه از توجه فرماندار اندیکا به دامپزشکی تشکر نمود.

در پایان از زحمات «دکتر رضا متوسل» رئیس پیشین اداره دامپزشکی شهرستان اندیکا تقدیر بعمل آمد و حکم انتصاب «رضا سلطانی» بعنوان سرپرست جدید اداره دامپزشکی این شهرستان از طرف معاون فرماندار شهرستان به ایشان اعطا گردید.


نظر شما
ادامه