کد خبر: ۷۵۲۴۷
تعداد نظرات: ۱ نظر

حکیم مهر: فیلم منتشر شده از رژه سگ این بار در بیمارستان ایرانمهر سراوان در سیستان و بلوچستان خبرساز شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در خردادماه  امسال کلیپی در فضای مجازی از رژه گربه در یکی از راهروهای بخش داخلی بیمارستان رازی سراوان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که حیرت شهروندان را به دنبال داشت.

«احمد سپاهیان» مدیر شبکه بهداشت و درمان سراوان پیرامون فیلم منتشر شده از بیمارستان رازی سراوان گفت: تمامی درب‌های ورودی و خروجی بیمارستان دارای نگهبان است و در همان لحظات اولیه مشاهده گربه در راهرو، حیوان مذکور به بیرون رانده شد.

اما پس از گذشت تقریباً یک ماه این بار فیلمی از رژه سگ در یکی از راهروهای بیمارستان ایرانمهر سراوان در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شد.

مکانی که از آن فیلم گرفته شده مربوط به فضای داخلی ساختمان نیست

«علیرضا پاکباز» مسئول روابط‌عمومی بیمارستان ایرانمهر سراوان به خبرنگار ما گفت: مکانی که از آن فیلم گرفته شده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده مربوط به فضای داخلی ساختمان ایرانمهر نیست.

وی افزود: مکانی که از آن فیلم گرفته شده مربوط به قسمتی از پله اضطراری است که طبق استاندارهای ملی ساختمان فقط برای فرار در مواقع بحران مثل آتش‌سوزی و زلزله استفاده می‌شود و فاقد درب است به همین دلیل مشاهده چنین مواردی طبیعی و ممکن است شاهد آن باشیم.

مسئول روابط‌عمومی بیمارستان ایرانمهر سراوان خاطرنشان کرد: برای ورود به ساختمان داخلی به‌صورت جداگانه برای هر بخش و طبقه، درب‌های مخصوص ضدحریق تعبیه شده که همین موضوع باعث می‌شود این قسمت هیچ ارتباطی با بخش‌های داخلی بیمارستان نداشته و جای هیچ نگرانی نیست.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دامپزشک پیشکسوت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۳
0
1
بنده روزی در بیمارستان پزشکی شهر محل تولد خودم مرد تسبیح فروشی را دیدم که کلیه اطاقهای رادیولوژی و ازمایشگاه و بخشهای بستری را رفته بود و فقط مانده بود وارد اطاق عمل شود که من چون بیمارم ترخیص شده بود بیمارستان را ترک کردم
نظر شما
ادامه