کد خبر: ۷۵۲۸۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

حکیم مهر: نیویورک‌پست نوشت سگ رئیس‌جمهوری تاکنون چندین افسر سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا را زخمی و حتی یکی از آنها روانه بیمارستان کرده است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسنا، بر اساس مکاتبات داخلی سرویس مخفی آمریکا که به رصد نیویورک‌پست رسیده است، سگ ژرمن‌شپرد دوساله‌ی جو بایدن با نام «کامندر» در بازه زمانی چهارماهه، هفت نفر را گاز گرفته است. سگ اول رئیس‌جمهوری آمریکا با نام «میجر» نیز به دلیل نشان‌دادن رفتارهای مشابه از کاخ سفید بیرون رانده شده بود.

تاکنون گزارش‌های حمله کامندر به افسرهای سرویس مخفی ایالات متحده منتشر نشده بود.

در ایمیل ردوبدل‌شده سرویس مخفی آمریکا آمده است که کامندر سال گذشته با حمله به بازو و ران یک افسر سرویس مخفی آمریکا او را روانه بیمارستان کرده است.

کامندر چندین هفته پس از این حادثه پوست دست و بازوی یک مامور سرویس مخفی دیگر را پاره کرده و در ماه بعد پشت یک کارشناس فنی امنیتی را گاز گرفته است.

به نوشته نیویورک‌پست، احتمالا اسناد درباره حملات کامندر به افراد بین سپتامبر ۲۰۲۲ و ژانویه ۲۰۲۳ کامل نیستند و تمامی حوادث حضور ۹ماهه این سگ در کاخ سفید مکتوب نشده است.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United States of America
|
۰۶:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۵
0
5
پریروز داخل گاوداری همین بلا داشت سر من میومد که تجربه ام نجاتم داد ولی تا 2 روز حالم خراب بود ضمنا این سگ فوق العاده باهوش هست و با روان شما بازی می‌کند قطع به یقین حتی یک درصد در هنگام حمله اش، فرار نکنید فقط بایستید و فریاد بزنید و بس. توصیه ام به سازمان محترم دامپزشکی این است حداقل یه اسپری فلفل در اختیار اکیپ سل و بروسلوز قرار دهند تا اگر اینچنین غافلگیر شدیم دچارجراحت کمتری در صورت گزش سگ شویم از حکیم مهر هم خواهشمندم این موضوع مهم رو پیگیری بفرمایند تا در صورت امکان هم نسبت به تهیه هم اسپری و هم شوکر اقدام گردد واقعا خدا رحم کرد
نظر شما
ادامه