کد خبر: ۷۵۴۵۹

حکیم مهر: جلسه آموزشی توجیهی کارشناسان و دبیران ماده ۵ قانون نظام جامع دامپروری کشور به صورت برخط برگزار شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا، در این جلسه ضمن تشریح وظایف نظام دامپزشکی در حوزه صدور پروانه بهداشتی اماکن دامی، بر لزوم اجرای ضوابط تاکید شد.

«دکتر محمدحسن گلپایگانی» معاون امور فنی و صدور پروانه‌های سازمان با تاکید بر مهلت یک ماهه تعیین تکلیف درخواست‌ها گفت: «وفق قانون نظام جامع دامپروری، می‌بایست در مهلت یک ماهه درخواست متقاضیان تعیین تکلیف گردد و وفق مصوبه انتشار آزاد اطلاعات تمامی اطلاع‌رسانی‌ها در تایید و یا رد درخواست‌ها در مهلت مقرر در بستر الکترونیک و به صورت کتبی به متقاضیان اعلام گردد.»

وی با تشریح وظایف سازمان در سامانه ملی صدور مجوزها، از دبیران صدور پروانه خواست تا در کمال صداقت، بر اساس مفاد قانون، وظایف محوله را انجام دهند.

گفتنی است در ادامه جلسه کارشناسان هر استان به بیان سوالات فنی در حوزه صدور پروانه پرداختند و پاسخ لازم از سوی همکاران ستادی ارائه گردید.

در خاتمه مقرر شد ضمن تداوم جلسات هم‌‌اندیشی در صورت نیاز و با هماهنگی قبلی، کارشناسان و دبیران صدور پروانه با حضور در سازمان از تجربیات کارشناسان بیشتر بهره‌مند و به تبادل اطلاعات بپردازند.

 نظر شما
ادامه