کد خبر: ۷۵۵۷۵
تعداد نظرات: ۳ نظر

حکیم مهر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان از تأسیس کلینیک سیار دامپزشکی در روستا‌های این استان خبر داد و تقویت هیئت علمی و چابک‌سازی دانشگاه آزاد را از برنامه‌های مدنظر برشمرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از آنا، «قباد میمنت‌آبادی» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان در بیستمین نشست هیئت امنای این دانشگاه با اشاره به اسناد تحولی اظهار کرد: چابک‌سازی، چالاک‌سازی و تقویت کمّی و کیفی بنیه هیئت علمی از برنامه‌های یک سال گذشته بوده و بودجه امسال در امتداد مسیر تعالی پیشنهاد شده است.

وی تصریح کرد: تعداد ۱۳ هزار و ۱۵۰ دانشجو در مقاطع کاردانی تا دکتری در ۲۷۲ رشته و با پشتوانه تعداد ۳۲۷ عضو هیئت علمی و تعداد ۳۱۳ کارمند شاغل دانشگاه آزاد اسلامی کردستان به تحصیل اشتغال دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان با اشاره موفقیت‌های صورت گرفته در سال گذشته گفت: مجموعه‌های کشاورزی، شیلات، زنبورداری که معطل مانده بودند، ساماندهی و کلینیک سیار دامپزشکی در روستا‌های استان راه‌اندازی شد.

میمنت‌آبادی بیان کرد: هفت رشته کارشناسی ارشد به رشته‌های موجود اضافه شده و مرکز رشد دانشگاه نیز به سطح بالا ارتقاء پیدا کرد.

وی عنوان کرد: سال گذشته تعداد ۱۰ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی کردستان به درجه دانشیاری ارتقا یافتند که در نوع خود بی‌نظیر بود، این در حالی بود که از ابتدای تأسیس دانشگاه آزاد تا سال گذشته تنها هشت نفر به این عنوان دست پیدا کرده بودند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان در ادامه توضیح داد: سه مجله علمی به سطح A ارتقاء یافت، همچنین از ظرفیت‌های هیئت علمی در مراکز و مدارس وابسته به دانشگاه استفاده شده است.

میمنت‌آبادی یادآور شد: اسناد تحولی ازجمله فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی براساس منویات مقام معظم رهبری صورت پذیرفته و روند روبه رشد داشته است.

 

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Finland
|
۰۹:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۹
0
5
یکی از بزرگترین اشتباهات زندگیم ورود به این دانشگاه بود و یکی از شانس های زندگیم فرار از این دانشگاه بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۹
0
2
این دانشگاهها کی قرار جمع بشوند
آلزایمر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۹
0
3
هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد
نظر شما
ادامه