کد خبر: ۷۶۴۱۵
تعداد نظرات: ۲ نظر

حکیم مهر: طی حکمی از سوی مدیرکل دامپزشکی خوزستان، «سیده مریم موسوی امین» به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان حمیدیه منصوب شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی دامپزشکی خوزستان، طی مراسمی در محل فرمانداری شهرستان حمیدیه و با حضور فرماندار شهرستان و معاون سلامت دامپزشکی استان، سرکار خانم سیده مریم موسوی امین بعنوان سرپرست دامپزشکی حمیدیه منصوب شد.

در این جلسه «بهمن جوشن» معاون سلامت دامپزشکی خوزستان، با بیان گزارشی از وظایف و اقدامات دامپزشکی در کنترل و پیشگیری از بیماری های دامی و مشترک بین انسان و دام و همچنین عملکرد دامپزشکی در زمان بروز تنش آبی در حوضه کرخه مطالبی را بیان نمود و در ادامه از حمایت های فرماندار حمیدیه از دامپزشکی شهرستان تشکر نمود و بر لزوم استمرار پشتیبانی فرمانداری از دامپزشکی در جهت بهبود عملکرد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای دامی و تأمین بهداشت دام تأکید نمودند.

در ادامه عدنان الوان پور شریف فرماندار حمیدیه با اشاره به این نکته که حمیدیه یکی از قطب های مهم حوزه دامپروری در استان می باشد گفت: حوزه دامپزشکی با توجه به اهمیت خاصی که دارد توجه ویژه ای را می طلبد.

 ایشان ضمن تقدیر از زحمات دکتر ملک احمدی در زمان تصدی مسئولیت ریاست دامپزشکی حمیدیه، اظهار امیدواری کرد با حضور سرکار خانم موسوی امین بعنوان یک نیروی جوان، شاهد شکوفایی بیشتر در حوزه دامپزشکی باشیم.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات داریوش ملک احمدی رئیس پیشین اداره دامپزشکی شهرستان حکم انتصاب سرکار خانم سیده مریم موسوی امین بعنوان سرپرست جدید اداره دامپزشکی شهرستان حمیدیه به ایشان اعطا گردید.


انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۶
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۳
0
1
مدرکشون چیه
ناشناس
|
United States of America
|
۱۸:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵
1
0
کاردان
نظر شما
ادامه