کد خبر: ۷۶۴۵۴

حکیم مهر: رئیس اداره دامپزشکی ماهشهر: واحد متخلف بهداشتی با حکم قضایی به تهیه ۱۲۵ کیلوگرم مرغ تازه جهت مددجویان بهزیستی محکوم شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، «روح اله قنواتی» رئیس اداره دامپزشکی بندر ماهشهر با اعلام این خبر گفت: در راستای بازرسی های بهداشتی کارشناسان دامپزشکی از فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت های شهرستان و مشاهده تخلفات بهداشتی در یکی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی واحد متخلف به مراجع قضایی معرفی گردید.

قنواتی در ادامه افزود: با پیگیری های حقوقی این اداره و حکم دادسرای عمومی و انقلاب بندرماهشهر، واحد متخلف عرضه فرآورده های خام دامی به تهیه و تحویل 125 کیلوگرم مرغ تازه به اداره بهزیستی بندرماهشهر جهت توزیع به مددجویان تحت پوشش این اداره، مکلف گردید.

وی در ادامه گفت: پس از انجام مراحل قانونی و قطعیت یافتن حکم قضایی صادره متهم نسبت به اجرای مجازات و تهیه 125 کیلوگرم مرغ تازه اقدام و تحویل نماینده دامپزشکی در شهرستان بندر ماهشهر گردید که این مقدار جهت توزیع در بین مدد جویان بهزیستی شهرستان در اختیار اداره بهزستی بندر ماهشهر قرار گرفت.

قنواتی در پایان افزود: تامین امنیت غذایی و ارتقاء بهداشت مواد غذایی با منشا دامی از مهمترین اهداف و اولویت های اداره کل دامپزشکی استان خوزستان به شمار می رود و این اداره با تهدید کنندگان حوزه سلامت عمومی جامعه به هیچ گونه مماشاتی انجام نمی دهد.


نظر شما
ادامه