کد خبر: ۷۶۴۶۰

حکیم مهر: طی مراسمی با حضور مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در محل فرمانداری شهرستان چادگان، از زحمات ایرج نجاری تجلیل و دکتر رسول ایمانیان به عنوان سرپرست جدید شبکه دامپزشکی این شهرستان معرفی گردید.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، دکتر سیدرضا موسوی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با همراهی رئیس اداره برنامه و بودجه و مسئول پدافند غیرعامل اداره کل دامپزشکی استان، با سفر به شهرستان چادگان در محل فرمانداری این شهرستان با علی درویشی ( فرماندار) دیدار و در نشستی پیرامون موضوعات مختلف دامپزشکی استان و شهرستان به گفتگو پرداختند.

در ابتدای این جلسه دکتر موسوی مدیرکل دامپزشکی استان از جایگاه و نقش مهم دامپزشکی در خدمت رسانی به عموم مردم سخن گفت و اعلام نمود امروزه امنیت غذایی هر جامعه ای برابر است با امنیت ملی آن و بر اساس این باور بایستی برای تحقق این شعار کوشا باشیم.

فرماندار شهرستان نیز ضمن خوش آمدگویی به مدیرکل دامپزشکی استان و همراهان ضمن تقدیر از زحمات ایرج نجاری سرپرست شبکه دامپزشکی در مدت تصدی خود، قول همکاری با سرپرست جدید شبکه را داده و برای دکتر رسول ایمانیان آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه ایرج نجاری سرپرست سابق شبکه دامپزشکی شهرستان چادگان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد شبکه دامپزشکی شهرستان، از مساعدت های فرماندار شهرستان در طول خدمت خود تشکر و قدردانی نمود.

سپس دکتر رسول ایمانیان سرپرست جدید شبکه دامپزشکی شهرستان چادگان نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیرکل دامپزشکی استان و فرماندار شهرستان گفت: تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف دامپزشکی به کار خواهم گرفت.

در پایان این جلسه دکتر سیدرضا موسوی با اهدای لوح سپاس به ایرج نجاری از زحمات وی تشکر نمود و با آرزوی موفقیت برای دکتر رسول ایمانیان، حکم سرپرستی وی نیز ابلاغ گردید.

بعد از این جلسه مدیر کل دامپزشکی استان و همراهان با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان چادگان، در نشستی صمیمانه با همکاران این شبکه دیدار و به گفتگو پرداختند.



نظر شما
ادامه