کد خبر: ۷۶۴۶۳

حکیم مهر: معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در ستاد برگزاری یادواره شهدای دامپزشکی گفت: فرهنگ شیفتگی رسیدن به مقام شهید و روحیه شهادت طلبی اهمیت بسیار زیادی برای نجات نظام جمهوری اسلامی و جامعه مسلمین دارد و در صورت فراگیری این باور نزد مردم به ویژه جوانان نظام با هیچ بن بستی در مقابل دشمنانش مواجه نخواهد شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، «دکتر مجتبی نوروزی» با ابراز اطمینان از پیروزی مردم غزه علیه تجاوز وحشیانه رژیم ملعون اسرائیل گفت: در مقابل سکوت شرم‌آور و محافظه کارانه مدعیان حقوق بشر اسراییلی‌ها به جنون رسیده اند و با حملات وحشیانه به زنان و کودکان بی پناه، جنایات شرم آوری را در غزه رقم زده اند.

وی با یادآوری اینکه نخستین یادواره شهدا را در تاریخ اسلام زینب حسینی (س) پایه‌گذاری کردند و هدف از آن ارائه پیام از خودگذشتگی برای مقاصد عالیه دین مبین اسلام است افزود: وصایای شهدا گنجینه و عصاره یک نفر در واپسین لحظات عمر اوست و باید آن را سرمه چشمان خود سازیم.

در ادامه «حجت الاسلام دکتر سید اسماعیل حسینی مقدم» مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور نیز با بیان اینکه موضوع شهادت‌ طلبی و استقبال از شهادت نیاز واجب و مهم جامعه امروز ماست گفت: شهادت در بسیاری از موارد کشور را از خطرات علیه نظام نجات داده است و برکات زیادی عاید نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

حسینی مقدم با بیان اینکه خوشبختانه روحیه شهادت طلبی در کشورمان وجود دارد گفت: ثبت نام نزدیک به 7 میلیون نفر از کشور جمهوری اسلامی ایران برای حضور در غزه نشان می‌دهد این تعداد شهادت طلب داریم و از آنجا که امروز هیمنه رژیم اشغالگر قدس کاملا فروپاشیده است با داشتن فرهنگ شهادت می‌توان نسخه رژیم صهیونیستی را برای همیشه پیچید.

وی در ادامه به اقدام سال گذشته سازمان دامپزشکی کشور در احداث یادمان شهید گمنام اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه 60 شهید در حوزه دامپزشکی داریم، یادواره شهدا اولین بار است در تهران و استان ها برگزار خواهد شد و برگزاری یادواره ملی 21 آذرماه جاری در سالن خوشه وزارت جهاد کشاورزی در دستور کار است.

لازم به ذکر است در این نشست «دکتر برائی‌نژاد» معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی سازمان، «مهندس مصطفی اکبرپور» سرپرست اداره کل حوزه ریاست، حقوقی و ارزیابی عملکرد، «دکتر امین اسدی» مشاور معاون وزیر و مدیر روابط عمومی سازمان، «دکتر جعفری» مسئول حوزه بسیج سازمان و «حجت الاسلام فاضل» کارشناس دفتر نمایندگی ولی فقیه سازمان دامپزشکی کشور نیز حضور داشتند.


 


نظر شما
ادامه