کد خبر: ۷۶۵۷۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

حکیم مهر: تفاهم‌نامه همکاری بین بیمارستان دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی علوم پزشکی تبریز با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر با حضور مسئولان منعقد شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از آنا، تفاهم‌نامه همکاری بین بیمارستان دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی علوم پزشکی تبریز با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر در راستای بهره‌برداری از ظرفیت‌ها و امکانات آموزشی، تحقیقاتی این بیمارستان و به‌منظور تدریس و برگزاری واحد‌های درسی کارورزی دانشجویان دکتری حرفه‌ای دامپزشکی این واحد دانشگاهی در نشستی با حضور مسئولان هر دو سازمان به امضا رسید.

«علی رضاپور» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر در این نشست  با اشاره به تخصصی بودن رشته دامپزشکی و ارتباط مستقیم آن با حوزه سلامت، بالا بودن سطح علمی و مهارت‌های عملی دانشجویان این رشته را در زمان فارغ‌التحصیلی بسیار بااهمیت دانست و خواستار قرار گرفتن دانش، تجربه و تخصص بیمارستان دامپزشکی واحد علوم پزشکی تبریز برای آموزش بالینی دانشجویان این واحد دانشگاهی شد.

وی افزود: با رعایت استاندارد‌ها و ضوابط آموزشی بالینی و درمانی، تلاش خواهیم کرد با نظارت بر الزامات آموزشی از مراکز درمانی دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنیم.

فعالیت در حوزه آموزش بدون بهره‌گیری از توان صنعت نتیجه‌ ندارد

سرپرست بیمارستان دامپزشکی واحد علوم پزشکی تبریز نیز گفت: اکنون شرایط جامعه به نحوی است که فعالیت در حوزه آموزش بدون بهره‌گیری از توان و تجربه عملی صنعت، بازار و...، نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت.

«مجید فرتاش‌وند» با استقبال از همکاری‌های گسترده با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر، به رویکرد جدید بیمارستان دامپزشکی در قالب هیئت امنایی با هدف فعالیت همزمان در امر آموزش و درمان اشاره و طبق مفاد آیین‌نامه مراکز درمانی دانشگاه آزاد اسلامی به ارائه خدمات آموزش بالینی برای دانشجویان تأکید کرد.


انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۵
0
4
معمولا دو مجموعه متفاوت جهت همکاریهای دو جانبه قرار داد می بندند.... بهترین کار ادغام این دو دانشکده با هم و کم کردن تعداد دانشجوست ....
مجید
|
France
|
۱۸:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۶
0
2
بزرگترین ظلمی که در حق دامپزشکان استان آذربایجان شرقی انجام دادند دادن مجوز به شبستر بود بغل گوش دو تا دانشکده دامپزشکی دانشکده راه انداختند الان حتی یک فرصت شغلی در این استان پیدا نمیشود .
نظر شما
ادامه