کد خبر: ۷۶۶۳۴
تعداد نظرات: ۱ نظر

حکیم مهر: عملیات عمرانی احداث برج فناوری دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران در ۹ طبقه، در مرحله اسکلت قرار دارد و با تأمین بودجه لازم، عملیات احداث نمای بیرونی برج آغاز می‌شود.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسنا، «دکتر سید محمد مقیمی» رئیس دانشگاه تهران به همراه «دکتر علیرضا وجهی» عضو هیأت رئیسه دانشگاه، «دکتر سید مهدی قمصری» رئیس دانشکده دامپزشکی و «دکتر جابر سلطانی» مدیرکل پیشتیبانی و طرح‌های عمرانی دانشگاه تهران از روند احداث برج فناوری دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران بازدید کردند.

برج فناوری دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع و با زیربنای ۱۶ هزار مترمربع در ۹ طبقه در حال احداث است.

سه طبقه فوقاتی این برج دارای کاربری مرکز همایش‌ها با سالن‌های جانبی برای برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌ها است و ۵ طبقه نیز برای استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان طراحی شده است.

طبقه اول برج فناوری دانشکده دامپزشکی نیز چند منظوره بوده و دارای سالن‌های ورزشی است. همچنین این برج دارای دو طبقه پارکینگ است.

«دکتر سید مهدی قمصری» رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران در جریان بازدید رئیس دانشگاه تهران از روند احداث برج فناوری دامپزشکی، گفت: این پروژه ۴۰ درصد پیشرفت داشته است که برای ادامه نیاز به تأمین اعتبار دارد.

وی افزود: پروژه اکنون در مرحله اسکلت قرار دارد و امیدوارم بودجه لازم تأمین شود تا هر چه سریع‌تر بتوانیم عملیات احداث نمای بیرونی برج را آغاز کنیم.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران با اشاره به اهمیت دانشکده دامپزشکی در سلامت و امنیت غذایی، اظهار امیدواری که اعتبارات لازم جهت تکمیل این پروژه تأمین شود و تخصیص پیدا کند.انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Lithuania
|
۲۰:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۸
0
1
آفرین
نظر شما
ادامه