کد خبر: ۷۶۷۸۵

حکیم مهر: مسئول کمیته آموزش هیات سوارکاری استان گیلان از میزبانی این هیات در برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی ویژه دامپزشکان با همکاری کمیته دامپزشکی و مبارزه با دوپینگ فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا. خبرداد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی دامپزشکی گیلان، «امیر رضا تهمتن» با بیان اینکه این دوره آموزشی صرفاً برای دارندگان مدرک دکترای عمومی دامپزشکی یا مدارک بالاتر برگزار می شود، افزود: اولویت اصلی این کلاس برای استان‌های گیلان، مازندران و گلستان بوده، در صورت ظرفیت باقیمانده از متقاضیان سایر استان‌های کشور نیز ثبت نام بعمل می آید.

در متن اطلاعیه آموزشی این دوره آمده است:

اطلاعیــه آموزشــى

کمیته آموزش فدراسیون سوارکارى ج.ا.ا. با همکاری کمیته دامپزشکی و مبارزه با دوپینگ فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا. و به میزبانی هیات سوارکاری استان گیلان برگزار می نماید.

دوره ارتقاء به دامپزشک استانی رویداد تمامی رشته های سوارکاری + افسر دوپینگ رویدادهای سوارکاری + بازآموزی تمامی دامپزشکان رویداد در هر سطحی

مدرس دوره: دکتر احمدرضا چراغی 

محل برگزارى: گیلان، شهرستان رشت.

زمان برگزاری: 14 آذر ماه 1402

مهلت ثبت نام: 8 آذر 1402

ساعت برگزاری: 9 الی 17 

هزینه ثبت نام: 780 هزار تومان

حد نصاب برگزاری کلاس: 15 نفر

حداکثر ظرفیت کلاس: 30 نفر

شرایط شرکت درکلاس

1- شرکت در کلاس صرفآ برای دارندگان مدرک دکترای عمومی دامپزشکی یا مدارک بالاتر که دکترای عمومی دامپزشکی را نیز گذرانده باشند، دارا بودن کارت نظام دامپزشکی و گواهی فارغ التحصیلی یا دانشنامه.

2- ارائه معرفی نامه کتبی از طرف هیات سوارکاری استان مربوطه الزامیست.

3- شرکت به عنوان مستمع آزاد، دانشجوی درحال فارغ التحصیلی و هر عنوان دیگری اکیداً ممنوع است.

4- اولویت اصلی این کلاس برای استان‌های گیلان، مازندران و گلستان بوده، در صورت ظرفیت باقیمانده از سایر استان‌های کشور نیز ثبت نام مجاز است.

5- عضویت در فدراسیون سوارکاری

6- حداکثر سن 50 سال

7- ثبت نام در وب سایت فدراسیون سوارکاری

 تبصره: استان‌های البرز، تهران، اصفهان، فارس و آذربایجان مجاز به ثبت نام در این دوره نیستند و در صورت ثبت نام از فهرست ثبت نام حذف خواهند شد.

تذکر1: ظرفیت شرکت در کلاس و مهلت ثبت نام دو گزینه مجزا هستند و بدیهی است هر کدام از این دو گزینه زودتر به اتمام برسد ثبت نام بسته خواهد شد و امکان تمدید مهلت ثبت نام و یا افزایش ظرفیت نیست، ضمناً ثبت نام در کلیه دوره های آموزشی فدراسیون سوارکاری صرفاً از طریق سایت فدراسیون انجام می شود.

تذکر 2: متقاضیان شرکت در این دوره آموزشی، با عضویت های: 1.سوارکار/چابکسوار ، 2. عضویت کامل، میتوانند در سایت ثبت نام نمایند.

تذکر 3: در صورت ثبت نام، در زمان اداری با شماره ۰۱۳۳۳۲۵۵۲۴۰ با هیات سوارکاری استان گیلان و در ساعت غیر اداری با ۰۹۳۷۰۵۴۷۲۰۴ با آقای تهمتن مسئول کمیته آموزش هیات سوارکاری استان تماس حاصل نمایید.

لینک ثبت نام:

https://portal.feiri.ir/Educations/ClassView/10868

 

نظر شما
ادامه